RU

Дніпровська спортсменка Анна Рижикова перемогла на турнірі в Італії

Легкоатлетика з Дніпра Анна Рижикова зайняла перше місце на турнірі в Італії

15 травня в італійському місті Савона проходили змагання «13th Savona International Meeting 2024». Дніпровська легкоатлетка Анна Рижикова зайняла перше місце. На дистанції 400 метрів з бар’єрами атлетка фінішувала з результатом 55,83 секунди.

На другому місці –  італійка Alice Muraro (56,02 секунди). На третьому – італійка Eleonora Marchiando (56,26 секунди). Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост відділення НОК України в Дніпропетровській області.

“Для 34-річної спортсменки з Дніпра це був перший особистий старт у літньому легкоатлетичному сезоні. Нагадаємо, Анна Рижикова виборола для України дві ліцензії на Олімпіаду-2024: у бігу на 400 м з бар’єрами та у змішаній естафеті 4х400 м. На Олімпійських іграх у Лондоні-2012 Рижикова у складі української команди здобула бронзову медаль в естафеті 4×400 м”, – йдеться у публікації Міністерства молоді та спорту України.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі пройшов національний чемпіонат зі стрітліфтингу та воркаут рекордів. Також читайте, що Анна Рижикова з Дніпропетровської області здобула другу ліцензію на Олімпійські ігри. Крім цього, Інформатор повідомляв, що спортсмен з Дніпра Вадим "Miller" Поддубченко виграв конкурс данків FIBA 3x3 у Японії.