RU

До 14 тисяч гривень: хто у Дніпрі може отримати стипендію та як це зробити

Читать на русском

Читать на русском
До 14 тисяч гривень: хто у Дніпрі може отримати стипендію та як це зробити
Хто у Дніпрі може розраховувати на отримання стипендії

Активна молодь Дніпра може отримати стипендію імені Олександра Поля. Документи прийматимуть до 20 березня. Участь можуть взяти громадяни України віком від 14 до 35 років, які мешкають у місті.

Грошовий подарунок отримають ті, хто активно сприяє розвитку місцевих молодіжних ініціатив, молодіжного, волонтерського руху. Також робить внесок у нашу спільну перемогу. Про це пише Інформатор з посиланням на повідомлення пресслужбу Дніпровської міської ради. 

Аби отримати стипендію, необхідно: 

  • копія паспорта;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • характеристика;
  • подання;
  • рекомендаційні листи, фото- та відеозвіти. 

Документи приймаються у друкованому вигляді до департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 75.

Нагадаємо, торік стипендії активній молоді міста було збільшено. Так, бакалаври, спеціалісти, магістри та представники громадських об’єднань можуть отримати 14 тисяч гривень замісіть 11 тисяч.Для студентів технікумів, ліцеїв, коледжів, професійних технічних училищ, учнів шкіл, закладів позашкільної освіти виплата становить 10 тисяч грн (було 7 900 та 8 400 грн).

Більш детальну інформацію шукайте на Instagram-сторінці. Якщо у вас виникли питання, то пишіть на пошту: molod.npv.dmr@gmail.com.

Нагадаємо, хто з пенсіонерів Дніпра може отримати грошові виплати від ООН. Писали ми й про те, міська рада Дніпра ухвалила виплати по 1 млн грн мешканцям, чиє житло зруйнувала армія рф. Також читайте, що чи збільшаться виплати у 2023 році.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.