RU

Хто з пенсіонерів Дніпра може отримати грошові виплати від ООН

Читать на русском

Читать на русском
Хто з пенсіонерів Дніпра може отримати грошові виплати від ООН
Виплати для пенсіонерів

У Дніпрі деякі громадяни поважного віку, які мають пенсію нижчу за 3 500 грн, можуть отримати грошову допомогу від продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй. Йдеться про виплату за 3 місяці 6 660 грн (2 220 на місяць). В управліннях соціального захисту населення міської ради допомагають оформити згадану допомогу і видають для цього спеціальні токени (QR-коди).

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міськради.

Через те, що більшість пенсіонерів не володіють смартфонами, у міському територіальному центрі вводять код доступу, зазначений у токені, та заповнюють форму від імені отримувача. Після надсилання форми отримувачу автоматично надходить смс-повідомлення із ID-кодом його заявки.

Як тільки проходить платіж, людині приходить смс-повідомлення із кодом переказу та деталями щодо зняття готівки. Зняти її можна у відділеннях «Приватбанку», «Ощадбанку», а також у відділеннях «Нової пошти» та «Укрпошти» або оформити переказ на власний банківський рахунок.

Начальниця відділу прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги та компенсацій Чечелівського району Правобережного управління соціального захисту населення міської ради Ганна Коваленко додала:

«Для згаданої реєстрації необхідні такі документи, як паспорт та ідентифікаційний номер, а також мобільний телефон. Відповідно до наданих терцентром списків, проінформували 2 176 осіб щодо можливості отримати грошову допомогу, більшості з них уже видані токени».

Раніше ми повідомляли про те, як отримати від “Ощадбанку” до 8 мільйонів гривень. Також писали, що постраждалим внаслідок ракетного удару по будинку на Перемозі у Дніпрі збільшать допомогу.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.