RU
Головна
Дніпро
11:16, 1 Лютого
Информатор UA

Интро

У середу, 1 лютого, у Дніпрі випав сніг. Через це на вулицях міста працює комунальна техніка, яка прибирає вулиці та обробляє дороги протиожеледною сумішшю. Загалом задіяно понад 100 одиниць техніки. Окрім того, на власників бізнесів також покладені обов’язки з прибирання території. За порушення правил благоустрою на містян можуть накласти штрафи. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на інспекцію з питань благоустрою міськради Дніпра.  У міськраді закликають підприємців, власників, орендарів офісів, установ, голів ОСББ своєчасно посипати прилеглі території піщано-сольовою сумішшю. Для цього можна використовувати резервуари з піском поблизу зупинок громадського транспорту.  В разі невиконання цих обов’язків їх штрафуватимуть. Штрафи за несвоєчасне прибирання території становлять від 340 до 1700 грн. Суму покарання визначає адміністративна комісія. Раніше ми повідомляли, скільки комунальної техніки задіяно для ліквідації наслідків негоди 1 лютого. Також Інформатор писав, чи запровадили у Дніпрі аварійні відключення у середу. Окрім того, подивіться, як працює громадський транспорт у Дніпрі 1 лютого. 

До 1700 гривень: кого у Дніпрі штрафуватимуть через сніг

Читать на русском

Читать на русском
До 1700 гривень: кого у Дніпрі штрафуватимуть через сніг
Суму покарання визначає адміністративна комісія

У середу, 1 лютого, у Дніпрі випав сніг. Через це на вулицях міста працює комунальна техніка, яка прибирає вулиці та обробляє дороги протиожеледною сумішшю. Загалом задіяно понад 100 одиниць техніки.

Окрім того, на власників бізнесів також покладені обов’язки з прибирання території. За порушення правил благоустрою на містян можуть накласти штрафи. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на інспекцію з питань благоустрою міськради Дніпра. 

У міськраді закликають підприємців, власників, орендарів офісів, установ, голів ОСББ своєчасно посипати прилеглі території піщано-сольовою сумішшю. Для цього можна використовувати резервуари з піском поблизу зупинок громадського транспорту. 

В разі невиконання цих обов’язків їх штрафуватимуть. Штрафи за несвоєчасне прибирання території становлять від 340 до 1700 грн. Суму покарання визначає адміністративна комісія.

Раніше ми повідомляли, скільки комунальної техніки задіяно для ліквідації наслідків негоди 1 лютого. Також Інформатор писав, чи запровадили у Дніпрі аварійні відключення у середу. Окрім того, подивіться, як працює громадський транспорт у Дніпрі 1 лютого. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.