RU

Добра справа: протягом року АТБ відправила на утилізацію за кордон 80 тонн використаних батарейок

Читать на русском

Читать на русском
Добра справа: протягом року АТБ відправила на утилізацію за кордон 80 тонн використаних батарейок
АТБ допомагає правильно позбутися використаних батарейок

Як патріотичний та дійсно прогресивний бізнес, АТБ системно приділяє увагу питанням охорони довколишнього середовища, а також бережливого і найбільш ефективного використання ресурсів нашої планети. Компанія однією з перших на теренах нашої Батьківщини впровадила інноваційні надекономні системи освітлення, енергозбереження, рекуперації тепла.

Також, компанія АТБ за європейським зразком розпочала позбуватися шкідливого пластику, випустила еко-пакети з кукурудзяного крохмалю, впровадила біорозкладні технології у пакуванні та навіть взялася власним коштом проводити утилізацію елементів живлення.

У багатьох країнах світу вже давно зрозуміли, наскільки шкідливими для довколишнього середовища можуть бути звичайні батарейки після використання, і що їх неможна просто викидати у звичайні баки для сміття. Вони потребують правильної утилізації.

Так, вже декілька років АТБ у співпраці з Duracell, SavService та PromoService реалізує безпрецедентний за масштабами проект по збору та утилізації використаних елементів живлення. Спеціальні контейнери для збору, виконані у вигляді добре впізнаваної батарейки Duracell, встановлені у торговельних залах супермаркетів найбільшої за багатьма показниками української мережі. Потрапивши туди, використані батарейки згодом відправляються за кордон на переробку фаховими підприємствами. Наприклад, восени минулого року до спеціалізованого заводу GreenWEEE (Румунія) було відправлено на переробку більше 2-х мільйонів батарейок, які вдалося зібрати АТБ. Аби їх перевезти, знадобилося декілька повнорозмірних фур. А в липні цього року вперше в історії України 20-ти тонна партія відсортованих лужних батарейок була перероблена в Польщі та заводі BatEKO.

Зважаючи на те, що навіть сьогодні, в умовах війни, у різних куточках України працюють більше тисячі магазинів АТБ, а щоденно їх відвідують мільйони громадян, обсяги зібраних для переробки/утилізації батарейок просто неймовірні. Згідно свіжих даних компанії, лише протягом останніх дванадцяти місяців було зібрано ще близько 80 тонн уживаних батарейок. Тільки уявіть, це аж чотири повнісінькі величезні вантажівки. Замість отруєння нашої природи, цей вантаж буде правильно перероблений на спеціалізованих заводах Європи.

Згідно найближчих планів, до кінця 2022 року АТБ експортує на професійну переробку додатково ще 20 тонн використаних елементів живлення до Польщі та 20 тонн до Румунії.

Тож вже у найближчий час нові вантажівки повезуть десятки тонн використаних в Україні батарейок на переробку в Європу. Важливо розуміти, що правильна переробка використаних елементів живлення дозволяє не тільки врятувати довкілля від шкідливих елементів та факторів, а й зберегти ресурси планети. Адже фактично для повторного використання повертаються цінні матеріали з відпрацьованих батарейок.

Звичайно, війна внесла певні корективи і в екологічні проекти, але, навіть вона не зможе їх повністю зупинити. Адже ми — українці і по-справжньому любимо свою Батьківщину, її волю, незалежність та неймовірну природу. Отже, незважаючи ні на які обставини дбаємо про її захист разом з АТБ, збираємо та кладемо у спеціальні контейнери використані батарейки та економимо електроенергію!

На утилізацію вивезли 80 тонн використаних батарейок
На утилізацію вивезли 80 тонн використаних батарейок
За кордон вивозять зібрані покупцями АТБ десятки тон використаних батарейок
За кордон вивозять зібрані покупцями АТБ десятки тон використаних батарейок
Правильна переробка використаних елементів живлення дозволяє зберегти ресурси планети.
Правильна переробка використаних елементів живлення дозволяє зберегти ресурси планети.

Партнерський матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.