У Дніпрі викрили на хабарі директорку одного з приватних медичних закладів. Її підозрюють в організації схеми ухилення від мобілізації. Жінку затримали під час отримання 2,5 тисячі доларів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Спеціалізовану прокуратуру у сфері оборони Східного регіону.
За даними слідства, жінка за гроші “вирішувала питання” з ВЛК для виключення чоловіків з військового обліку. Під час обшуків правоохоронці вилучили медичну документацію, мобільні телефони та понад 10 тисяч доларів готівкою.
Жінці повідомили про підозру за частиною 3 статті 369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди). Їй обрали запобіжний захід. Слідство триває.
Нагадаємо, що тікаючи від ТЦК, дніпрянин потрапив під авто та зламав ногу. Що каже він сам і як пояснюють у військкоматі. Раніше ми писали, що працівників ТЦК без бойового досвіду відправлять на фронт. Також читайте, що Зеленський прокоментував скарги на “силову мобілізацію”.