У Кам’янському передали чергову партію допомоги землякам, які боронять країну. Підсилення отримали шість військових частин, де несуть службу воїни з Кам’янського. Вручили найнеобхідніше: технічне оснащення, зарядні станції, інструменти, зварювальне обладнання, офісну техніку, військове спорядження, маскувальні сітки, ліки та окопні свічки - усе, що нині потребують на передовій.
Окремо допомогли з ремонтом техніки — передали запчастини та забезпечили необхідні роботи для відновлення бойових і транспортних авто. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на публікацію Андрія Білоусова у Facebook.
«Перемога кується на фронті та у тилу. Дякую ГО «Бджола» та кожному, хто долучається до підтримки армії. Разом ми сила», — зазначив мер Кам’янського.
Платон Бережний