RU
Головна
Дніпро
10:35, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 8 грудня, в Дніпрі через крижаний дощ із ожеледдю спеціальна техніка виїхала на міські автошляхи. Зранку дороги міста обробляють 59 одиниць посипальної техніки, 9 навантажувачів, 16 одиниць мінітехніки. На тротуарах, зупинках громадського транспорту працюють також 500 дорожніх робітників. Про це пише Інформатор із посиланням на департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради. Передусім увагу приділяють найбільш небезпечним ділянкам – мостам, шляхопроводам, підйомам і спускам доріг. Дороги обробляються комбінованою сумішшю (відсів + сіль), піщано-соляною сумішшю для кращого зчеплення з дорожнім покриттям. У департаменті закликають водіїв без нагальної потреби не виїжджати в місто на власному транспорті та поступатися спецтранспорту. Водночас у департаменті транспорту та транспортної інфраструктури зазначають: «Через погані погодні умови та велику кількість ДТП на дорогах частина маршрутів громадського транспорту зупинила роботу або працює в оперативному режимі з великими інтервалами. Це стосується маршрутів, що рухаються просп. Д. Яворницького, просп. Гагаріна, просп. Богдана Хмельницького, вул. Робочою, вул. Кротова, вул. Космічною. Через ДТП на перехресті вул. Марії Лисиченко та вул. Терещенківської тимчасово ускладнюється рух транспорту з ж/м Лівобережного-3 до центру». На дорогах слизько Раніше ми писали, яка ситуація у Дніпрі з транспортом під час ожеледиці. Також ми показували, як виглядає замерзлий вечірній Дніпро. Платон Бережний

Дороги у Дніпрі обробляють понад 80 спецмашин: через негоду призупинено частину громадського транспорту

Читать на русском

Читать на русском
Дороги у Дніпрі обробляють понад 80 спецмашин: через негоду призупинено частину громадського транспорту
У Дніпрі ожеледиця

У четвер, 8 грудня, в Дніпрі через крижаний дощ із ожеледдю спеціальна техніка виїхала на міські автошляхи. Зранку дороги міста обробляють 59 одиниць посипальної техніки, 9 навантажувачів, 16 одиниць мінітехніки. На тротуарах, зупинках громадського транспорту працюють також 500 дорожніх робітників.

Про це пише Інформатор із посиланням на департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

Передусім увагу приділяють найбільш небезпечним ділянкам – мостам, шляхопроводам, підйомам і спускам доріг. Дороги обробляються комбінованою сумішшю (відсів + сіль), піщано-соляною сумішшю для кращого зчеплення з дорожнім покриттям.

У департаменті закликають водіїв без нагальної потреби не виїжджати в місто на власному транспорті та поступатися спецтранспорту.

Водночас у департаменті транспорту та транспортної інфраструктури зазначають:

«Через погані погодні умови та велику кількість ДТП на дорогах частина маршрутів громадського транспорту зупинила роботу або працює в оперативному режимі з великими інтервалами. Це стосується маршрутів, що рухаються просп. Д. Яворницького, просп. Гагаріна, просп. Богдана Хмельницького, вул. Робочою, вул. Кротова, вул. Космічною. Через ДТП на перехресті вул. Марії Лисиченко та вул. Терещенківської тимчасово ускладнюється рух транспорту з ж/м Лівобережного-3 до центру».

На дорогах слизько
На дорогах слизько

Раніше ми писали, яка ситуація у Дніпрі з транспортом під час ожеледиці. Також ми показували, як виглядає замерзлий вечірній Дніпро.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.