RU
Головна
Дніпро
09:26, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 8 грудня, дороги Дніпра перетворилися на суцільний каток. Усе – через ожеледь. По місту утворилася безліч ДТП, а громадський транспорт на багатьох напрямках майже зупинився. Трамваї і тролейбуси 8 грудня і так не працюють через складну ситуацію в енергетичній галузі. Тепер же до електротранспорту доєдналася і частина міських автобусів. Їх заносить на дорозі, вони потрапляють у ДТП, а деякі – навіть не змогли виїхати з АТП. Про це повідомляє Інформатор. Тож набирайтеся терпіння і плануйте маршрути завчасно. Головний спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков повідомив, що тимчасово призупинена робота маршрутів №18, №73, №101а. «Погані погодні умови і частина маршрутів чи ледве їдуть чи взагалі зупинилася через масу ДТП містом або тому що неможливо пройти підйом через слизьке дорожнє покриття», - написав Іван Васючков у транспортному чаті. Раніше ми також писали, що у четвер у Дніпрі не працюватиме весь електротранспорт. Окрім того, у Дніпрі та області погіршиться погода. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі на першу кригу вийшли діти та дорослі.

Ожеледиця у Дніпрі: яка ситуація з транспортом

Читать на русском

Читать на русском
Ожеледиця у Дніпрі: яка ситуація з транспортом
Автобуси рухаються з великими затримками у розкладі

У четвер, 8 грудня, дороги Дніпра перетворилися на суцільний каток. Усе – через ожеледь. По місту утворилася безліч ДТП, а громадський транспорт на багатьох напрямках майже зупинився.

Трамваї і тролейбуси 8 грудня і так не працюють через складну ситуацію в енергетичній галузі. Тепер же до електротранспорту доєдналася і частина міських автобусів. Їх заносить на дорозі, вони потрапляють у ДТП, а деякі – навіть не змогли виїхати з АТП. Про це повідомляє Інформатор. Тож набирайтеся терпіння і плануйте маршрути завчасно.

Головний спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков повідомив, що тимчасово призупинена робота маршрутів №18, №73, №101а.

«Погані погодні умови і частина маршрутів чи ледве їдуть чи взагалі зупинилася через масу ДТП містом або тому що неможливо пройти підйом через слизьке дорожнє покриття», - написав Іван Васючков у транспортному чаті.

Раніше ми також писали, що у четвер у Дніпрі не працюватиме весь електротранспорт. Окрім того, у Дніпрі та області погіршиться погода. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі на першу кригу вийшли діти та дорослі.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.