RU
Головна
Дніпро
11:39, 1 Лютого
Информатор UA

Интро

Дніпро продовжує забезпечувати військових потрібними на фронті технікою та оснащенням. Усе найнеобхідніше купують за запитами оборонців. Мер Дніпра Борис Філатов наголосив: місто і надалі робитиме все необхідне для підтримки українських захисників. Захисникам на передову доправили 25 радіостанцій з комплектованням, майже десяток дронів та інше технічне устаткування, - пише Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.  «Ми продовжуємо допомагати нашим Збройним Силам. Сьогодні видали оборонцям те, що конче потрібно на фронті. Ще раз і ще раз я кажу: допомагайте нашим ЗСУ, славетній ТрО, нашим оборонцям, нашим захисникам. І разом до Перемоги!» — сказав Борис Філатов.  Військовослужбовець Євген каже: у сучасній війні таке технічне забезпечення – вагома підтримка. «У цей час нам це дуже допоможе. Бо зараз війна, де більше працюють дрони, артилерія. У дуже складних умовах вони працюють. Чим більше буде дронів, тим краще», — наголошує український захисник. На передову доправили 25 радіостанцій з комплектованням, майже десяток дронів та інше технічне устаткування Чим більше буде дронів, тим краще Дніпро продовжує забезпечувати військових Раніше ми писали, що Дніпро передав ЗСУ комплекти «Нічних водіїв», які створили розробники з Дніпра. Також ми розповідали, що Дніпро передав чергову партію оснащення українським захисникам. Платон Бережний

Дрони, радіостанції та інше устаткування: Дніпро продовжує забезпечувати технікою бійців на передовій

Читать на русском

Читать на русском
Дрони, радіостанції та інше устаткування: Дніпро продовжує забезпечувати технікою бійців на передовій
Усе найнеобхідніше купують за запитами оборонців

Дніпро продовжує забезпечувати військових потрібними на фронті технікою та оснащенням. Усе найнеобхідніше купують за запитами оборонців. Мер Дніпра Борис Філатов наголосив: місто і надалі робитиме все необхідне для підтримки українських захисників.

Захисникам на передову доправили 25 радіостанцій з комплектованням, майже десяток дронів та інше технічне устаткування, - пише Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. 

«Ми продовжуємо допомагати нашим Збройним Силам. Сьогодні видали оборонцям те, що конче потрібно на фронті. Ще раз і ще раз я кажу: допомагайте нашим ЗСУ, славетній ТрО, нашим оборонцям, нашим захисникам. І разом до Перемоги!» — сказав Борис Філатов. 

Військовослужбовець Євген каже: у сучасній війні таке технічне забезпечення – вагома підтримка.

«У цей час нам це дуже допоможе. Бо зараз війна, де більше працюють дрони, артилерія. У дуже складних умовах вони працюють. Чим більше буде дронів, тим краще», — наголошує український захисник.

На передову доправили 25 радіостанцій з комплектованням, майже десяток дронів та інше технічне устаткування
На передову доправили 25 радіостанцій з комплектованням, майже десяток дронів та інше технічне устаткування
Чим більше буде дронів, тим краще
Чим більше буде дронів, тим краще
Дніпро продовжує забезпечувати військових
Дніпро продовжує забезпечувати військових

Раніше ми писали, що Дніпро передав ЗСУ комплекти «Нічних водіїв», які створили розробники з Дніпра. Також ми розповідали, що Дніпро передав чергову партію оснащення українським захисникам.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.