RU

Два нові сквери з’явилися у Дніпрі: де вони знаходяться та кому присвячені

Читать на русском

Читать на русском
Два нові сквери з’явилися у Дніпрі: де вони знаходяться та кому присвячені
У Дніпрі з'явилися два нові сквери, присвячені полегим воїнам

У середу, 20 березня, у Дніпрі проходила 48 сесія міської ради. У сесійній залі депутати розглянули декілька важливих питань для міста. Відтепер у місті з’явилися два нові сквери. Вони присвячені загиблим воїнам.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Дніпра. 

Нові сквери отримали свої назви на честь полеглого майора, воїна 93 бригади “Холодний Яр” Андрія Ніколайчука та командира полку “Цунамі” бригади Нацполіції “Лють”Олександра Гостіщева.

Ніколайчук був родом з Дніпра, з дитинства мріяв про військову службу. Мав не одну вищу освіту, пройшов АТО та працював у бізнесі, очолював відділ реклами в одному з холдингів міста. Андрій брав участь у звільненні Тростянця, а потім протягом 5 місяців разом з побратимами тримав оборону на Харківському напрямку. 17 вересня 2023 року його життя обірвалося. 

Гостіщев був родом з Дніпра і загинув під час російської ракетної атаки по Одесі 15 березня. 17 березня в місті пройшла церемонія прощання з полеглим воїном. 

Де знаходяться сквери?

Сквер Андрія Ніколайчука знаходиться на перехресті вулиць Передової та Водопроводної. Сквер Олександра Гостіщева розташований на проспекті Героїв в районі будинків №46,48.

“Як я і обіцяв, в Дніпрі з’явився сквер Олександра Гостіщева. Поруч з проспектом Героїв та провулком Добровольців. Дякую депутатам міськради за підтримку цього рішення. Де б не жив та працював Олександр, він завжди обожнював своє Місто. Будемо вдячні”, — написав мер Дніпра Борис Філатов. 

Нагадаємо, що у Дніпрі з'яви вився сквер на честь полеглого воїна Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла. Крім цього, у Дніпрі назвали вулицю на честь полеглого Героя Євгена Жандарова. Ще можете почитати, як мер Новомосковська відреагував на рішення комітету Ради щодо нової назви міста

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.