RU

У Дніпрі назвали вулицю на честь полеглого Героя Євгена Жандарова

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі назвали вулицю на честь полеглого Героя Євгена Жандарова
У Дніпрі позбуваються назв вулиць, пов’язаних з рф

У Дніпрі перейменували вулицю Некрасова в Новокодацькому районі. Тепер вона названа на честь Захисника із Дніпропетровської області Євгена Жандарова. Він загинув 7 травня 2022 року на Донецькому напрямку. 

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Меморіал.ua. Відомо, що Євген народився у Таромському. Закінчив коледж поліграфії та інформаційних технологій. 

Після — вступив до Військового інституту танкових військ у Харкові. На другий день повномасштабного вторгнення поїхав у військкомат та записався добровольцем. Служив у лавах 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. Тепер Захиснику назавжди залишиться 28 років. Його посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня.

«Сказав тоді: «Якщо я буду захищати Україну, ви будете вдома спати спокійно». Євген був доброю, чуттєвою людиною, завжди приходив усім на допомогу», – сказала мама воїна Наталія.

Нагадаємо, що у Дніпрі закінчили основний етап перейменування топонімів. Писали ми й про те, що у Верховній Раді підтримали перейменування 17 сіл у Дніпропетровській області. Також читайте, що Комітет Верховної Ради ухвалив рішення про перейменування Новомосковська.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.