RU
Головна
Дніпро
12:39, 19 Серпня
Информатор UA

Интро

Упродовж двох останніх років група анонімних мінерів FR Destructor повідомляла про мінування у різних регіонах України. Інформація про псевдомінування активно почала надходити напередодні широкомасштабного вторгнення рф до України та протягом останніх місяців. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна. СБУ викрила двох керівників злочинної групи, з Києва та Рівненської області, після чергового анонімного повідомлення про мінування інфраструктурних обєктів на заході України. Аноніми причетні до розповсюдження масових неправдивих повідомлень про мінування обєктів авіаційного, автомобільного, залізничного транспорту, навчальних закладів, торгово-розважальних центрів у містах-мільйонниках та інших обласних центрах, - йдеться в повідомленні. За офіційними даними фігуранти тимчасово безробітні. Неофіційно ж мали достатні знання в ІТ-сфері та діяли злагоджено та професійно: Вони відправляли анонімні електронні листи з використанням спеціальних компютерних програм для приховування свого місцеперебування; підшукували у соціальних мережах користувачів та залучали їх до поширення неправдивих анонімних повідомлень про замінування; організовували зашифровані чати, в яких пропонували грошову винагороду за розсилку анонімних повідомлень. Кошти за виконану роботу зловмисники отримували від координатора з рф на картки українських банків за допомогою віртуальних обмінних пунктів. Двом членам угрупування повідомили про підозру за 2 частиною, статті 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження обєктів власності) КК України. Також перевіряється можлива причетність затриманих до співробітництва зі спецслужбами рф. Раніше ми писали, що у Дніпрі повідомили про замінування автовокзалу, залізничного вокзалу, та декількох залізничних станцій. Також читайте, що поліцейські затримали 19-річну дівчину, яка дніпровські редакції, лікарні та ТРЦ. Також писали, що у Кривому Розі чоловік відділення поліції. Софія Скорик

Два роки тероризували Україну: викрили хакерів, які повідомляли про «мінування»

Читать на русском

Два роки тероризували Україну: викрили хакерів, які повідомляли про «мінування»

Читать на русском
Два роки тероризували Україну: викрили хакерів, які повідомляли про «мінування»

Два роки тероризували Україну: викрили хакерів, які повідомляли про «мінування»

Упродовж двох останніх років група анонімних мінерів «FR Destructor» повідомляла про мінування у різних регіонах України. 

Інформація про псевдомінування активно почала надходити напередодні широкомасштабного вторгнення рф до України та протягом останніх місяців. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.

СБУ викрила двох керівників злочинної групи, з Києва та Рівненської області, після чергового анонімного повідомлення про мінування інфраструктурних об’єктів на заході України.

«Аноніми причетні до розповсюдження масових неправдивих повідомлень про мінування об’єктів авіаційного, автомобільного, залізничного транспорту, навчальних закладів, торгово-розважальних центрів у містах-мільйонниках та інших обласних центрах», - йдеться в повідомленні.

За офіційними даними фігуранти тимчасово безробітні. Неофіційно ж — мали достатні знання в ІТ-сфері та діяли злагоджено та професійно:

  

    • Вони відправляли анонімні електронні листи з використанням спеціальних комп’ютерних програм для приховування свого місцеперебування;

 

    • підшукували у соціальних мережах користувачів та залучали їх до поширення неправдивих анонімних повідомлень про замінування;

 

    • організовували зашифровані чати, в яких пропонували грошову винагороду за розсилку анонімних повідомлень.

 

Кошти за виконану роботу зловмисники отримували від координатора з рф на картки українських банків за допомогою віртуальних обмінних пунктів.

Двом членам угрупування повідомили про підозру за 2 частиною, статті 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) КК України. Також перевіряється можлива причетність затриманих до співробітництва зі спецслужбами рф.

Раніше ми писали, що у Дніпрі повідомили про замінування автовокзалу, залізничного вокзалу, та декількох залізничних станцій. Також читайте, що поліцейські затримали 19-річну дівчину, яка «заміновувала» дніпровські редакції, лікарні та ТРЦ. Також писали, що у Кривому Розі чоловік «замінував» відділення поліції.

 

Софія Скорик

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.