RU

Дві спортсменки з Дніпра повернулись з міжконтинентального турниру з боксу в Італії: які результати

Перемоги у спорті

В Монтезільвано (Італія) пройшов континентальний турнір з боксу серед юніорів та юніорок. На ньому спортсменки Дніпропетровського фахового коледжу спорту Анастасія Таран і Вікторія Щербина здобули нагороди.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Миколи Лукашука, голови Дніпропетровської обласної ради.

Анастасія виборола золоту медаль у ваговій категорії до 75 кг. У фіналі дівчина перемогла ірландку Мері Мак Донах з рахунком 4:1. Тим самим спортсменка підтвердила звання найсильнішої боксерки Європи у своєму віці, яке завоювала торік.

Вікторія ж виборола бронзову нагороду, з рахунком 2:3 поступившись Вікторії Елені Гат з Німеччини у поєдинку за вихід до фіналу найпрестижнішої вагової категорії +80 кг.

Анастасія Таран
Вікторія Щербина

Раніше ми повідомляли, що сестри Кіченок із Дніпра виграли турнір WTA 250 у Таллінні. Також писали про те, що спортсмени з Дніпропетровської області повернулись з міжнародного турніру із бадмінтону.