RU
Головна
Дніпро
12:41, 20 Липня
Информатор UA

Интро

Наступного місяця на сесії міськради розглянуть програму сприяння впровадженню української мови у місті. Це буде початком лагідної українізації, яка захищатиме мову та єднатиме українців і при цьому враховуватиме специфіку Дніпра як мультинаціонального міста. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міської ради. На цьому міський голова Борис Філатов наголосив у своєму зверненні до депутатів. Настав час згадати, що громадяни країни, які живуть за своєю Конституцією, повинні керуватися нею у всіх випадках, зазначив він. Уже відомо, що над розробкою програми працюватимуть постійна комісія з питань освіти, культури та спорту спільно з департаментами гуманітарної політики міської ради та національно-патріотичного виховання міськради. Нагадаємо також, що у Дніпрі триває дерусифікація. У місті перейменували вже понад 70 топонімів, чиї назви були повязані з країною-терористкою росією. Платон Бережний

Філатов оголосив у Дніпрі «лагідну українізацію»

Читать на русском

Філатов оголосив у Дніпрі «лагідну українізацію»

Читать на русском
Філатов оголосив у Дніпрі «лагідну українізацію»

Філатов оголосив у Дніпрі «лагідну українізацію»

Наступного місяця на сесії міськради розглянуть програму сприяння впровадженню української мови у місті. Це буде початком «лагідної українізації», яка захищатиме мову та єднатиме українців і при цьому враховуватиме специфіку Дніпра як мультинаціонального міста.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міської ради.

На цьому міський голова Борис Філатов наголосив у своєму зверненні до депутатів.

«Настав час згадати, що громадяни країни, які живуть за своєю Конституцією, повинні керуватися нею у всіх випадках», — зазначив він.

Уже відомо, що над розробкою програми працюватимуть постійна комісія з питань освіти, культури та спорту спільно з департаментами гуманітарної політики міської ради та національно-патріотичного виховання міськради.

Нагадаємо також, що у Дніпрі триває дерусифікація. У місті перейменували вже понад 70 топонімів, чиї назви були пов’язані з країною-терористкою росією.

Платон Бережний

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.