RU
Головна
Дніпро
11:28, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

Уночі проти 12 жовтня 3 автобуси з Вінниці прибули до Дніпра. Перш ніж вийти на маршрути, ці машини мають пройти технічне обстеження. Це — обов’язкова процедура для громадського транспорту. Очікується, що це станеться у найближчі кілька днів. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міськради. «У цей тяжкий період ми виділили вам частину транспорту. Щоб місто Дніпро гарно перевозило пасажирів», — прокоментував вінницький водій Василь. Як і столиця, Вінниця стала одним із перших міст, яке запропонувало Дніпру допомогу після того, як півтора тижня тому прильотом російської ракети було знищено чималу частину пасажирських автобусів на місцевому АТП. «Шановні вінничани, шановний міський голова Вінниці Сергій Моргунов, хочу подякувати вам від усього Дніпра. Ми дуже задоволені цими автобусами. Таку допомогу забути неможливо. І якщо Вінниця потребуватиме допомоги, то обов’язково звертайтеся. Разом до Перемоги!» — сказав міський голова Борис Філатов під час зустрічі із вінницькими водіями, які доправили автобуси до Дніпра. Передали автобуси з Вінниці Скорой вийдуть на маршрут Зараз вони проходять технічний огляд Через декілька днів Ми дуже задоволені цими автобусами

Філатов: «У найближчі дні на маршрути Дніпра вийдуть автобуси, які місту передала Вінниця»

Читать на русском

Читать на русском
Філатов: «У найближчі дні на маршрути Дніпра вийдуть автобуси, які місту передала Вінниця»
Скоро вийдуть на маршрут

Уночі проти 12 жовтня 3 автобуси з Вінниці прибули до Дніпра. Перш ніж вийти на маршрути, ці машини мають пройти технічне обстеження. Це — обов’язкова процедура для громадського транспорту. Очікується, що це станеться у найближчі кілька днів.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міськради.

«У цей тяжкий період ми виділили вам частину транспорту. Щоб місто Дніпро гарно перевозило пасажирів», — прокоментував вінницький водій Василь.

Як і столиця, Вінниця стала одним із перших міст, яке запропонувало Дніпру допомогу після того, як півтора тижня тому прильотом російської ракети було знищено чималу частину пасажирських автобусів на місцевому АТП.

«Шановні вінничани, шановний міський голова Вінниці Сергій Моргунов, хочу подякувати вам від усього Дніпра. Ми дуже задоволені цими автобусами. Таку допомогу забути неможливо. І якщо Вінниця потребуватиме допомоги, то обов’язково звертайтеся. Разом до Перемоги!» — сказав міський голова Борис Філатов під час зустрічі із вінницькими водіями, які доправили автобуси до Дніпра.

Передали автобуси з Вінниці
Передали автобуси з Вінниці
Скорой вийдуть на маршрут
Скорой вийдуть на маршрут
Зараз вони проходять технічний огляд
Зараз вони проходять технічний огляд
Через декілька днів
Через декілька днів
Ми дуже задоволені цими автобусами
Ми дуже задоволені цими автобусами

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.