RU
Головна
Дніпро
09:39, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

29 вересня російські ракети розбили одне з міських АТП, в результаті чого понад 115 великих пасажирських автобусів згоріли вщент. Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв передати 30 пасажирських автобусів. Зранку 12 жовтня перша партія з них, вийшла на маршрути 101-К і 146-К.   Вони курсуватимуть у звичних містянам напрямках. Літеру «К» додали на честь Києва та киян. Про це повідомляє Інформатор, з посиланням на Дніпровську міську раду. «Я хочу сказати слова подяки всім киянам, столиці і міському голові Києва — Віталію Кличку. Він зателефонував мені першим із пропозицією допомоги. І це дуже потужний сигнал, що в цій війні ми разом вистоїмо і дійдемо до Перемоги. Такі жести ніколи не забуваються», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов. Зазначимо, що інтервал руху на маршрутах 101-К і 146-К у годину пік становитиме 10-15 хвилин. У міжпіковий період — 20-25 хвилин. Решта столичних автобусів ще проходять технічну діагностику. Це — обов’язкова процедура для громадського транспорту.     Раніше ми писали, що Борис Філатов попросив надати Дніпру автобуси: відео з місця прильоту по АТП в Дніпрі. Також повідомляли, що з-під завалів АТП, по якому влучила російська ракета, дістали тіло третього загиблого.

Дніпру від Києва: на маршрути вже виїхали нові автобуси

Читать на русском

Читать на русском
Дніпру від Києва: на маршрути вже виїхали нові автобуси
Нові автобуси вже курсують Дніпром

29 вересня російські ракети розбили одне з міських АТП, в результаті чого понад 115 великих пасажирських автобусів згоріли вщент. Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв передати 30 пасажирських автобусів. Зранку 12 жовтня перша партія з них, вийшла на маршрути 101-К і 146-К.
 
Вони курсуватимуть у звичних містянам напрямках. Літеру «К» додали на честь Києва та киян. Про це повідомляє Інформатор, з посиланням на Дніпровську міську раду.
«Я хочу сказати слова подяки всім киянам, столиці і міському голові Києва — Віталію Кличку. Він зателефонував мені першим із пропозицією допомоги. І це дуже потужний сигнал, що в цій війні ми разом вистоїмо і дійдемо до Перемоги. Такі жести ніколи не забуваються», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.
Зазначимо, що інтервал руху на маршрутах 101-К і 146-К у годину пік становитиме 10-15 хвилин. У міжпіковий період — 20-25 хвилин. Решта столичних автобусів ще проходять технічну діагностику. Це — обов’язкова процедура для громадського транспорту.
 
 
Раніше ми писали, що Борис Філатов попросив надати Дніпру автобуси: відео з місця прильоту по АТП в Дніпрі. Також повідомляли, що з-під завалів АТП, по якому влучила російська ракета, дістали тіло третього загиблого.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.