RU

«Фоліо» та Юрій Голик перекладуть українською ще одну бізнес-книгу з рейтингу Forbes

Читать на русском

Читать на русском
«Фоліо» та Юрій Голик перекладуть українською ще одну бізнес-книгу з рейтингу Forbes
Юрій Голик та «Фоліо» готують до видання вже другу бізнес-книгу

Іноземні видання з топу Forbes-2022 стануть доступними рідною мовою завдяки підприємцю Юрію Голику, який ініціював переклад і друк книг у співпраці з «Фоліо». Як повідомляється на сторінці Голика у Facebook, вже є переклад другого твору і ведеться підготовка до його видання.

Книга Олівера Булло «Butler to the World» привідкриває завісу над прихованими економічними процесами в Британії. Насичена мандрівка крізь історію політичних інтриг, становлення олігархату і різнорівневої корупції, передусім з російським корінням – автор продовжує знайомити читачів з тими сторонами держави, які зазвичай перебувають в тіні. Раніше він розпочав дослідження цієї теми у також популярній, своїй дебютній, книзі «Moneyland».

Раніше, у березні, українською перекладено бестселер Керолін Дьюар, Скотта Келлера та Вікрама Малготри «CEO Excellence». Як повідомляє Голик, друк книги стартує вже в першому місяці літа. Інші чотири бізнес-видання потраплять на полиці книгарень протягом цього року. Це «The Power Law. Venture Capital and the Art of Disruption» Себастьяна Маллабі, «Money Men» Дена МакКрама, «When McKinsey Comes to Town: The Hidden Influence of the World's Most Powerful Consulting Firm» Уолта Богдановича та Майкла Форсайта і «Power Failure: The Rise and Fall of an American Icon» Вільяма Д. Коена.

«Загалом ми з Олександром Красовицьким (ред. – генеральний директор видавництва «Фоліо») купили права на видання у нас в Україні шести найкращих книг 2022 року. Книги – це зліпок світового досвіду і знань. Тут немає місця мовним бар’єрам. Українці мають право читати кращі зразки сучасної літератури своєю мовою. Запрошую до цієї ініціативи всіх, кому небайдужий рівень освіти і експертності наших людей. Книговидання може стати вашим особистим внеском», — коментує Юрій Голик.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.