RU
Головна
Область
18:55, 23 Листопада
Информатор UA

Интро

Росіяни продовжують тероризувати Україну. Ворог цілить по критичній інфраструктурі країни, намагаючись залякати населення. Проте військові ППО продовжують тримати стрій.  Так, 23 листопада, вони збили три російські ракети над Дніпропетровською областю. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОР Микола Лукашук, — пише Інформатор.  “Слава і подяка нашим ППО! Щодо прильотів – в області їх сьогодні не було. Щодо артилерійських обстрілів. Вдень з РСЗВ окупанти вдарили по Нікополю. В місті пошкоджено понад 10 житлових будинків і господарських споруд, одну автівку. Без постраждалих”, — написав Резніченко.  Нагадаємо, у Дніпрі та області енергетики відновлюють постачання світла. Також читайте, що у Дніпрі на маршрути вийшли 92 додаткових автобуси. Писали ми й про те, як виглядає Дніпро під час повного блекауту. 

Гарні новини: сили ППО збили три російські ракети над Дніпропетровською областю

Читать на русском

Читать на русском
Гарні новини: сили ППО збили три російські ракети над Дніпропетровською областю
Сили ППО тримають стрій

Росіяни продовжують тероризувати Україну. Ворог цілить по критичній інфраструктурі країни, намагаючись залякати населення. Проте військові ППО продовжують тримати стрій. 

Так, 23 листопада, вони збили три російські ракети над Дніпропетровською областю. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОР Микола Лукашук, — пише Інформатор. 

“Слава і подяка нашим ППО! Щодо прильотів – в області їх сьогодні не було. Щодо артилерійських обстрілів. Вдень з РСЗВ окупанти вдарили по Нікополю. В місті пошкоджено понад 10 житлових будинків і господарських споруд, одну автівку. Без постраждалих”, — написав Резніченко. 

Нагадаємо, у Дніпрі та області енергетики відновлюють постачання світла. Також читайте, що у Дніпрі на маршрути вийшли 92 додаткових автобуси. Писали ми й про те, як виглядає Дніпро під час повного блекауту

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.