RU
Головна
Область
16:07, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області викрили двох прихильників “рузького міра”. Вони займалися антиукраїнською агітацією через особисті акаунти у заборонених соцмережах. Своїми дописами порушники підтримували дії путінського режиму та ворожих військ. А ще — окупацію українських територій.  Так, в антиукраїнських наративах окупанти подавалися виключно як визволителі українських громадян від нацизму - “герої, які несуть свободу Україні”. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію СБУ у Дніпропетровській області.  Як виявилося, мешканка Павлограду має російські “корні”. Жінка завжди вважала “рузький мір”. Плюс до всього постійне спілкування із родичами з рф наклали свій відбиток на сприйняття реальної ситуації в Україні. Ще один мешканець Павлоградського району — уродженець рф.  Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності. Поліцейські відкрили кримінальне провадження за статтею 111-1 ККУ за колабораційну діяльність.  Раніше ми писали, що в Дніпропетровській області судитимуть двох колаборантів. Писали ми й про те, що у Дніпропетровській області викрили двох колаборантів.

“Глорифікація російського диктатора”: у Дніпропетровській області затримали прихильників “руського міра”

Читать на русском

Читать на русском
“Глорифікація російського диктатора”: у Дніпропетровській області затримали прихильників “руського міра”
У Дніпропетровській області затримали прихильників “руського міра”

У Дніпропетровській області викрили двох прихильників “рузького міра”. Вони займалися антиукраїнською агітацією через особисті акаунти у заборонених соцмережах. Своїми дописами порушники підтримували дії путінського режиму та ворожих військ. А ще — окупацію українських територій. 

Так, в антиукраїнських наративах окупанти подавалися виключно як визволителі українських громадян від нацизму - “герої, які несуть свободу Україні”. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію СБУ у Дніпропетровській області. 

Як виявилося, мешканка Павлограду має російські “корні”. Жінка завжди вважала “рузький мір”. Плюс до всього постійне спілкування із родичами з рф наклали свій відбиток на сприйняття реальної ситуації в Україні. Ще один мешканець Павлоградського району — уродженець рф. 

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності. Поліцейські відкрили кримінальне провадження за статтею 111-1 ККУ за колабораційну діяльність. 

Раніше ми писали, що в Дніпропетровській області судитимуть двох колаборантів. Писали ми й про те, що у Дніпропетровській області викрили двох колаборантів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.