RU
Головна
Область
15:07, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

Жінка з Кам’янського працювала на одному з об’єктів критичної інфраструктури. Вона була активною прихильницею військового вторгнення рф в Україну - у соцмережах підтримувала окупацію рашистами українських територій. Також, викрито мешканку Павлограда на ворожій агітації та антиукраїнській пропаганді. Жінка використовувала особистий акаунт у соціальній мережі і активно просувала деструктивний контент. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу Безпеки України. На жінку звернув увагу росіянин, який представився представником «інформаційного спротиву українській пропаганді». Він запропонував розповсюджувати антиукраїнський контент через особистий акаунт та серед свого оточення. Погодившись на пропозицію, основними наративами поплічниці окупантів стали пости про «героїзм» російських найманців квазіутворень «днр» та «лнр» та дискредитація Збройних сил України. Жінка з Павлограда розміщувала пости з підтримки ведення бойових дій проти українського народу, окупації окремих територій України та прославлення російських військовослужбовців вона постійно розміщувала на особистій сторінці і супроводжувала їх власними коментарями. На жаль, радянське минуле для окремої категорії громадян є гарним підґрунтям для впровадження ворожими інформагенствами уяви наявності «неонацистів» в Україні, і «історичної належності українських земель до росії». Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності. Наразі в рамках кримінальних проваджень всім фігурантам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність та за виправдовування та визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України (ст.ст.111-1 та 436-2 Кримінального кодексу України). Перевіряється інформація щодо можливої співпраці ворожих пропагандистів зі спецслужбами країни-агресора та зв'язків з іншими прибічниками військової агресії. Зрадники своєї країни  Вилучено комп'ютерну техніку Знайдені докази  Раніше ми казали, що у Дніпрі у чоловіка забрали автомобіль та вимагали 80 тисяч гривень. Також ми казали, що у Дніпрі “накрили” шахрайські “call-центри”, в яких працювали понад 100 осіб.  

У Дніпропетровській області затримали двох жінок за антиукраїнську агітацію

Читать на русском
У Дніпропетровській області затримали двох жінок за антиукраїнську агітацію

Затримали антиукраїнських агітаторів

Жінка з Кам’янського працювала на одному з об’єктів критичної інфраструктури. Вона була активною прихильницею військового вторгнення рф в Україну - у соцмережах підтримувала окупацію рашистами українських територій. Також, викрито мешканку Павлограда на ворожій агітації та антиукраїнській пропаганді. Жінка використовувала особистий акаунт у соціальній мережі і активно просувала деструктивний контент.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу Безпеки України.

На жінку звернув увагу росіянин, який представився представником «інформаційного спротиву українській пропаганді». Він запропонував розповсюджувати антиукраїнський контент через особистий акаунт та серед свого оточення.

Погодившись на пропозицію, основними наративами поплічниці окупантів стали пости про «героїзм» російських найманців квазіутворень «днр» та «лнр» та дискредитація Збройних сил України.

Жінка з Павлограда розміщувала пости з підтримки ведення бойових дій проти українського народу, окупації окремих територій України та прославлення російських військовослужбовців вона постійно розміщувала на особистій сторінці і супроводжувала їх власними коментарями.

На жаль, радянське минуле для окремої категорії громадян є гарним підґрунтям для впровадження ворожими інформагенствами уяви наявності «неонацистів» в Україні, і «історичної належності українських земель до росії».

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності.

Наразі в рамках кримінальних проваджень всім фігурантам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність та за виправдовування та визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України (ст.ст.111-1 та 436-2 Кримінального кодексу України).

Перевіряється інформація щодо можливої співпраці ворожих пропагандистів зі спецслужбами країни-агресора та зв'язків з іншими прибічниками військової агресії.

Зрадники своєї країни
Зрадники своєї країни 
Перевірка телефонів
Вилучено комп'ютерну техніку
Знайдені докази
Знайдені докази 

Раніше ми казали, що у Дніпрі у чоловіка забрали автомобіль та вимагали 80 тисяч гривень. Також ми казали, що у Дніпрі “накрили” шахрайські “call-центри”, в яких працювали понад 100 осіб.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.