RU
Головна
Дніпро
12:18, 24 Січня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 24 січня, президент України Володимир Зеленський звільнив своїм указом Кирила Тимошенка. Він обіймав посаду заступника керівника Офісу Президента України з 2019 року. 23 січня Тимошенко подав заяву на звільнення за власним бажанням.  Також 24 січня відбудеться засідання Кабінету міністрів. На ньому мають розглянути звільнення 5 голів ОВА. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "Українську Правду". Так, Кабмін може розглянути відставку голову Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка. За інформацією журналістів УП, Резніченко подав заяву на звільнення за власним бажанням. Також серед інших голів ОВА, за інформацією УП, Кабмін хоче звільнити голів Запорізької (Олександр Старух), Київської (Олексій Кулеба), Сумської (Дмитро Живицький) та Херсонської (Ярослав Янушевич) обласних військових адміністрацій.   Раніше Інформатор повідомляв, що 23 січня заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко подав заяву на звільнення за власним бажанням. Про відповідне рішення стало відомо 24 січня. Пізніше президент України Володимир Зеленський відповідним указом прийняв відставку Тимошенка з посади. Окрім того, ми писали, що в авіакатастрофі у Броварах загинув заступник міністра родом з Дніпра Євген Єнін. Нагадаємо, що у Києві 21 пройшла церемонія прощання з керівниками МВС, які загинули внаслідок падіння вертольота в Броварах.

Голова Дніпропетровської ОВА подав у відставку — УП

Читать на русском

Читать на русском
Голова Дніпропетровської ОВА подав у відставку — УП
Кабмін 24 січня прийматиме рішення щодо голів ОВА

У вівторок, 24 січня, президент України Володимир Зеленський звільнив своїм указом Кирила Тимошенка. Він обіймав посаду заступника керівника Офісу Президента України з 2019 року. 23 січня Тимошенко подав заяву на звільнення за власним бажанням. 

Також 24 січня відбудеться засідання Кабінету міністрів. На ньому мають розглянути звільнення 5 голів ОВА. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "Українську Правду".

Так, Кабмін може розглянути відставку голову Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка. За інформацією журналістів УП, Резніченко подав заяву на звільнення за власним бажанням.

Також серед інших голів ОВА, за інформацією УП, Кабмін хоче звільнити голів Запорізької (Олександр Старух), Київської (Олексій Кулеба), Сумської (Дмитро Живицький) та Херсонської (Ярослав Янушевич) обласних військових адміністрацій. 

 Раніше Інформатор повідомляв, що 23 січня заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко подав заяву на звільнення за власним бажанням. Про відповідне рішення стало відомо 24 січня. Пізніше президент України Володимир Зеленський відповідним указом прийняв відставку Тимошенка з посади. Окрім того, ми писали, що в авіакатастрофі у Броварах загинув заступник міністра родом з Дніпра Євген Єнін. Нагадаємо, що у Києві 21 пройшла церемонія прощання з керівниками МВС, які загинули внаслідок падіння вертольота в Броварах.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.