RU
Головна
Область
12:04, 7 Лютого
Информатор UA

Интро

6 лютого, близько 10:30, П’ятихатках загинув 44-річний чоловік. Він завантажував сміття з контейнерів у КАМАЗ. Вантажник послизнувся та впав під машину. За попередніми даними, він опинився під піднятою гідравлічною лапою. Під вагою контейнера зі сміттям автомобіль нахилився і лапа придавила йому голову. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. Усі обставини встановлюються. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області зайнявся кран. Машиністка загинула в кабіні. Також читайте, що у Дніпропетровській області 56-річний чоловік впав у розпалене багаття. Крім цього, Інформатор повідомляв у Дніпропетровській області 49-річний чоловік ремонтував дах та впав з 5-метрової висоти.

Голову придавило гідравлічною лапою: у П’ятихатках чоловік загинув, коли завантажував сміття

Читать на русском

Читать на русском
Голову придавило гідравлічною лапою: у П’ятихатках чоловік загинув, коли завантажував сміття
У П'ятихатках загинув 44-річний чоловік, який вантажив сміття

6 лютого, близько 10:30, П’ятихатках загинув 44-річний чоловік. Він завантажував сміття з контейнерів у КАМАЗ. Вантажник послизнувся та впав під машину.

За попередніми даними, він опинився під піднятою гідравлічною лапою. Під вагою контейнера зі сміттям автомобіль нахилився і лапа придавила йому голову. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

Усі обставини встановлюються.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області зайнявся кран. Машиністка загинула в кабіні. Також читайте, що у Дніпропетровській області 56-річний чоловік впав у розпалене багаття. Крім цього, Інформатор повідомляв у Дніпропетровській області 49-річний чоловік ремонтував дах та впав з 5-метрової висоти.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.