У п’ятницю, 25 липня, у Дніпрі відбудеться презентація книг Олександра Красовицького. На заході можна буде дізнатись про роман "Післязавтра" у двох томах ("Том 1. Роман про великі гроші", "Том 2. Роман про дуже великі гроші") та збірку інтерв'ю під назвою "Харків. 20 розмов про незламність". Завітати усі охочі можуть безкоштовно.
Про це пише Інформатор з посиланням на сайт видавництва "Фоліо" та на Telegram-канал “Події Дніпра”.
"У новому романі Олександра Красовицького події розвиваються у 2025 році на тлі поступового розпаду російської влади після похорону путіна та звільнення мавзолею від тіла Леніна. Гостросюжетний роман про «гроші партії», крах срср та росії", — йдеться в анонсі про роман "Післязавтра", який, за словами автора, має складну багаторівневу структуру з десятками сюжетних ліній і героїв.
"Харків. 20 розмов про незламність" - це збірка з 20 інтерв’ю, у якій зібрані свідчення військових, волонтерів, медиків, рятувальників і діячів культури, які були безпосередніми учасниками оборони Харкова у перші дні повномасштабної війни. Автор працював над цим проєктом понад два роки.
Автор книг Олександр Красовицький — український письменник і видавець. Також він є засновником та директором видавництва “Фоліо”. У своїх книгах письменник досліджує не тільки вплив радянських і російських спецслужб, а й механізм узурпації влади та їх вплив на світові фінансові, релігійні інститути та загрози авторитаризму для демократії.
Модератор Ян Валєтов — це український письменник-фантаст й журналіст. Колишній капітан команди КВК, член клубу “Що? Де? Коли?” та один із творців телевікторини “Брейн-ринг”. Лауреат кількох премій, зокрема української “Зоряний міст” за роман “Школа негідників”.
Перший свій роман, “Лівий берег Стіксу”, Ян Валєтов опублікував у 2005 році. Він поєднує елементи фантастики й політики. Серед його творчості є й такі книги:
Раніше ми писали, що робота митця з Дніпра Микола Каблуки невдовзі вирушить на фестиваль Burning Man у США. Також читайте, що військовий зі 128-ї бригади з Дніпра перетворив радянську міну на музичний інструмент. Писали ми й про те, що до Дніпра прибув мистецький потяг з роботами відомого американського мецената Говарда Баффета.