RU
Головна
Дніпро
21:03, 16 Березня
Информатор UA

Интро

«В темряві» - це новий кліп дніпровського гурта «МеріЛінор». Його випустили у четвер, 16 березня. У відео з'являються кадри з анімаційного фільму «Могила світлячків». Японську естетику використали навмисно, адже Японія - то є країна сходження сонця, а в Україні вже були дуже темні та складні часи з початку повномасштабного вторгнення, тож сонце повинно зійти з за обрій. Пісню написали під час постійних блекаутів через війну та напад агресора, у тому числі на підприємства електропостачання, тож темрява була зовсім не уявна, її можна було майже торкнутися. Про це повідомляє Інформатор. «Кажуть, що історія може повторюватися тільки тоді, коли люди не зробили висновків з попереднього разу. Бо саме жахливе на війні це коли гинуть мирні незахищені люди. Разом з темряви й до перемоги, бо ми цього варті», - розповіли у «МеріЛінор» «Могила світлячків» (Grave of the Fireflies) - японський анімаційний фільм 1988 року, автором сценарію і режисером якого є Ісао Такахата. Написаний за мотивами однойменного автобіографічного роману Акіюкі Носака. Нагадаємо, до річниці повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2023 року, гурт «МеріЛінор» випустив EP «В темряві», до якого увійшли пісні, написані впродовж цього жахливого року.    До чого ж тут Інформатор? Все просто, кліп зняв оператор Інформатора Дмитро Федоров. Він став режисером, оператором та монтажером відео. Зняли кліп на студії Yellow Submarine, в якій постійно працює гурт «МеріЛінор». Свого часу поряд зі студією було два «прильоти», тож бетонний пил й сажа — це частково проробка жаху від тих подій. Раніше ми також писали, що в останній день березня у Дніпрі виступить Лесь Подерев’янський. Окрім того, Козак Сіромаха із Дніпра випустив новий трек “Засвіт встали козаченьки”. Повідомляли ми і про те, що гурт «МеріЛінор» у січні 2022 року прийняв челендж Інформатора та за півдня створив пісню про Дніпро.

Гурт з Дніпра презентував кліп «В темряві»: до чого тут Інформатор

Читать на русском

Читать на русском
Гурт з Дніпра презентував кліп «В темряві»: до чого тут Інформатор
"Найтемніший час саме перед світанком", - Томас Фуллер

«В темряві» - це новий кліп дніпровського гурта «МеріЛінор». Його випустили у четвер, 16 березня. У відео з'являються кадри з анімаційного фільму «Могила світлячків». Японську естетику використали навмисно, адже Японія - то є країна сходження сонця, а в Україні вже були дуже темні та складні часи з початку повномасштабного вторгнення, тож сонце повинно зійти з за обрій.

Пісню написали під час постійних блекаутів через війну та напад агресора, у тому числі на підприємства електропостачання, тож темрява була зовсім не уявна, її можна було майже торкнутися. Про це повідомляє Інформатор.

«Кажуть, що історія може повторюватися тільки тоді, коли люди не зробили висновків з попереднього разу. Бо саме жахливе на війні це коли гинуть мирні незахищені люди. Разом з темряви й до перемоги, бо ми цього варті», - розповіли у «МеріЛінор»

«Могила світлячків» (Grave of the Fireflies) - японський анімаційний фільм 1988 року, автором сценарію і режисером якого є Ісао Такахата. Написаний за мотивами однойменного автобіографічного роману Акіюкі Носака.

Нагадаємо, до річниці повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2023 року, гурт «МеріЛінор» випустив EP «В темряві», до якого увійшли пісні, написані впродовж цього жахливого року. 

 

До чого ж тут Інформатор? Все просто, кліп зняв оператор Інформатора Дмитро Федоров. Він став режисером, оператором та монтажером відео.

Зняли кліп на студії Yellow Submarine, в якій постійно працює гурт «МеріЛінор». Свого часу поряд зі студією було два «прильоти», тож бетонний пил й сажа — це частково проробка жаху від тих подій.

Раніше ми також писали, що в останній день березня у Дніпрі виступить Лесь Подерев’янський. Окрім того, Козак Сіромаха із Дніпра випустив новий трек “Засвіт встали козаченьки”. Повідомляли ми і про те, що гурт «МеріЛінор» у січні 2022 року прийняв челендж Інформатора та за півдня створив пісню про Дніпро.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.