RU
Головна
Дніпро
23:06, 3 Лютого
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 3 січня, Козак Сіромаха із Дніпра презентував публіці новий трек “Засвіт встали козаченки”. Разом із піснею відбулась і прем’єра кліпу. Історія виконання цієї пісні пов’язана зі спілкуванням козака з Богом. Як сама природа, стихія нам допомога. За п’ять годин кліп переглянуло понад 6 тисяч чоловік. Про це повідомляє Інформатор.   Хто такий Козак Сіромаха  Козака Сіромаху запам'ятали ще з 8 сезону шоу "Голос країни". На проєкті він виступив з піснею "Засвіт встали козаченьки" – до нього повернулися усі чотири тренери. Тоді з Олександром співпрацювала Джамала. Хоч Козак не переміг у вокальному шоу, але його помітив продюсер Іван Клименко. Нагадаємо, що Козак Сіромаха із Дніпра випустив перший сольний трек. Писали ми й про те,  Козак Сіромаха із Дніпра та Kalush випустили спільну пісню — “Нумо Козаки”. Повідомляли ми й про те, що гурт з Дніпра "Сметана band" випустив першу пісню українською мовою, присвячену війні.

Козак Сіромаха із Дніпра випустив новий трек “Засвіт встали козаченьки”

Читать на русском

Читать на русском
Козак Сіромаха із Дніпра випустив новий трек “Засвіт встали козаченьки”
Козак Сіромаха випустив новий трек

У п’ятницю, 3 січня, Козак Сіромаха із Дніпра презентував публіці новий трек “Засвіт встали козаченки”. Разом із піснею відбулась і прем’єра кліпу. Історія виконання цієї пісні пов’язана зі спілкуванням козака з Богом. Як сама природа, стихія нам допомога.

За п’ять годин кліп переглянуло понад 6 тисяч чоловік. Про це повідомляє Інформатор.

 

Хто такий Козак Сіромаха 

Козака Сіромаху запам'ятали ще з 8 сезону шоу "Голос країни". На проєкті він виступив з піснею "Засвіт встали козаченьки" – до нього повернулися усі чотири тренери. Тоді з Олександром співпрацювала Джамала. Хоч Козак не переміг у вокальному шоу, але його помітив продюсер Іван Клименко.

Нагадаємо, що Козак Сіромаха із Дніпра випустив перший сольний трек. Писали ми й про те,  Козак Сіромаха із Дніпра та Kalush випустили спільну пісню — “Нумо Козаки”. Повідомляли ми й про те, що гурт з Дніпра "Сметана band" випустив першу пісню українською мовою, присвячену війні.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.