RU

Хотіли перепливти Тису у дитячих рятувальних жилетах: прикордонники спіймали чоловіків з Дніпропетровської області, які збирались втекти з України

Читать на русском

Читать на русском
Хотіли перепливти Тису у дитячих рятувальних жилетах: прикордонники спіймали чоловіків з Дніпропетровської області, які збирались втекти з України
Прикордонники затримали трьох чоловіків з Дніпропетровської області, які хотіли втекти з України

Троє чоловіків з Дніпропетровської області збирались переплисти Тису, щоб втекти з України. Двоє з них взяли з собою дитячі рятувальні жилети. “Спортсменів” затримали прикордонники на березі. 

Двоє з них хотіли потрапити в Угорщину, а третій - в Румунію. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Державної прикордонної служби України.

34-річних мешканців Кривого Рогу виявили на відстані 100 метрів до кордону з дитячими рятувальними жилетами. Вони були одягнені у гідрокостюми. За “вояж” в Угорщину спритники мали заплатити по 1000 євро.

 

47-річний житель Підгородного збирався перепливати Тису, щоб потрапити до Румунії. За обіцяний безперешкодний перетин він заплатив 2000 доларів. Його затримали на відстані 40 метрів до кордону.

Стосовно затриманих склали протоколи про вчинення ними адмінправопорушення, передбаченого статтею 204-1 КУпАП, за вчинення якого передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 3400 гривень до 8500 гривень або адміністративного арешту на строк до п’ятнадцяти діб.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на кордоні затримали 16 “ухилянтів”. Також читайте, що ТЦК в одному з районів Дніпропетровської області заборонив військовозобов’язаним змінювати місце проживання. Повідомляв Інформатор і про те, що депутати хочуть зобов’язати юнаків проходити базову військову підготовку.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.