RU
Головна
Дніпро
19:07, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Уже декілька днів у Катарі триває головне футбольне змагання року - Чемпіонат Світу. Збірна України туди, нажаль, не пробилася, тож наші гравці вимушені дивитися турнір, як і ми з вами - в ролі глядачів. Поки армія рф намагається знищити нашу інфраструктуру і влаштувати блекаут - ігри нашої внутрішньої першості переносяться і гравці СК "Дніпро-1", поділилися своїми думками щодо фаворитів турніру. Свої прогнози зробили ще до початку ЧС-2022,- пише Інформатор.  Так, на думку опитаних спортсменів головним фаворитом на кубок є Аргентина, також до трійки входять збірні Бразилії та Франції. Аргентина - 5 голосів; Бразилія - 3 голоси; Франція - 3 голоси; Німеччина - 1 голос; Англія - 1 голос; Бельгія - 1 голос; Португалія - 1 голос; Нідерланди - 1 голос; Іспанія - 1 голос.   Раніше ми писали, що СК “Дніпро-1” зіграє перенесений матч першого туру проти ФК “Олександрія”, утім через ворожу ракетну атаку на Україну матч зупинили і перенесуть на іншу дату.

Хто виграє Чемпіонат Світу з футболу 2022: прогнози гравців СК "Дніпро-1"

Читать на русском

Читать на русском
Хто виграє Чемпіонат Світу з футболу 2022: прогнози гравців СК "Дніпро-1"
За яку збірну вболівають гравці СК "Дніпро-1"

Уже декілька днів у Катарі триває головне футбольне змагання року - Чемпіонат Світу. Збірна України туди, нажаль, не пробилася, тож наші гравці вимушені дивитися турнір, як і ми з вами - в ролі глядачів.

Поки армія рф намагається знищити нашу інфраструктуру і влаштувати блекаут - ігри нашої внутрішньої першості переносяться і гравці СК "Дніпро-1", поділилися своїми думками щодо фаворитів турніру. Свої прогнози зробили ще до початку ЧС-2022,- пише Інформатор. 

Так, на думку опитаних спортсменів головним фаворитом на кубок є Аргентина, також до трійки входять збірні Бразилії та Франції.

  • Аргентина - 5 голосів;
  • Бразилія - 3 голоси;
  • Франція - 3 голоси;
  • Німеччина - 1 голос;
  • Англія - 1 голос;
  • Бельгія - 1 голос;
  • Португалія - 1 голос;
  • Нідерланди - 1 голос;
  • Іспанія - 1 голос.

 

Раніше ми писали, що СК “Дніпро-1” зіграє перенесений матч першого туру проти ФК “Олександрія”, утім через ворожу ракетну атаку на Україну матч зупинили і перенесуть на іншу дату.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.