Імітує вільне падіння: де у Дніпрі насолодитися емоціями від польоту в аеротрубі

Аеротруба - це високотехнологічне підприємство з виробництва вражень

Імітує вільне падіння: де у Дніпрі насолодитися емоціями від польоту в аеротрубі

Аеротруба - це тренажер, що повністю імітує вільне падіння зі швидкістю від 190 до 270 км/год. Це наче стрибок з парашутом, але зовсім не страшно.

На висоті до 7 метрів та під контролем інструктора ви маєте змогу літати у аеротрубі, та надалі виконувати різні трюки. Аеротруба - це високотехнологічне підприємство з виробництва вражень.

У аеротрубі народжуються найсильніші емоції, які ви відчували. Саме під час польоту у аеротрубі люди дізнаються, що вміють літати. Спробувавши раз, ви вже не зможете зупинитись.

А найкрутіше те, що літати може кожен! Діти з 6-ти років та дорослі, обмеження лише за станом здоров‘я (протипоказання до фізичних навантажень)

Польоти у аеротрубі - це круто, весело і легко. А для того щоб спробувати потрібно лише ваше бажання!

Чому можна навчитись в аеротрубі? Насправді, безліч різних елементів! Польоти - це повноцінний спорт, і кожне тренування проходить під керівництвом інструктора та за спеціальною програмою 👍🏻

Займатись можуть як дорослі, так і діти з 10 років. Такі тренування точно сподобаються усім!

А як же проходять тренування?

Звичайно, навчання починається з базових елементів:

  • Ви маєте стабільно триматися на повітряному потоці;
  • Вчитесь робити найпростіші елементи - наприклад повороти;
  • Звикаєте до відчуття польоту та розслабляєтесь, починаєте довіряти своєму тілу.


Поступово ви переходите до більш складних елементів. Програму тренувань та весь процес контролює ваш інструктор. В процесі навчання він підбирає різні вправи, для того аби ви почувалися більш вільно та розслаблено, та простіше опановували нові елементи. Та звичайно ж допомагає та страхує.

Цікаво? Тоді чекаємо на вас у ТЦ «Вавілон» на вулиці Маршала Малиновського, 2, 7 вежа.

Бронюйте політ за телефоном (093) 541-79-75 (у Telegram чи Viber), або пишіть в Instagram.

Аеротруба - це тренажер, що повністю імітує вільне падіння
Аеротруба - це тренажер, що повністю імітує вільне падіння
У ТЦ «Вавілон» на вулиці Маршала Малиновського, 2
У ТЦ «Вавілон» на вулиці Маршала Малиновського, 2

Рекламний матеріал

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube