RU
Головна
Дніпро
21:00, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпрі рятують життя котика Сірка. У нього інфекції, сепсис та рана заповнена зеленим гноєм. Чотирилапий потребує допомоги лікарів.  Та грошей на його лікування катастрофічно не вистачає. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Ольги Уманчик. “Борг більше 1 000 грн, на оплату перетримки в клініці, лікування, обробки рани, обробки та вітаміни для котика, корм, памперсні пелюшки в клітину знадобиться не менше 4000-5000 грн і близько місяця лікування”, — йдеться у повідомленні.  Раніше ми писали, що у Дніпрі рятують котика, у якого у нирках кристали. Також читайте, що у Дніпрі рятують життя маленького песика.   

Інфекції, сепсис та рана з зеленим гноєм: у Дніпрі рятують життя котика

Читать на русском

Читать на русском
Інфекції, сепсис та рана з зеленим гноєм: у Дніпрі рятують життя котика
У Дніпрі рятують життя котика, який може померти

У Дніпрі рятують життя котика Сірка. У нього інфекції, сепсис та рана заповнена зеленим гноєм. Чотирилапий потребує допомоги лікарів

Та грошей на його лікування катастрофічно не вистачає. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Ольги Уманчик.

“Борг більше 1 000 грн, на оплату перетримки в клініці, лікування, обробки рани, обробки та вітаміни для котика, корм, памперсні пелюшки в клітину знадобиться не менше 4000-5000 грн і близько місяця лікування”, — йдеться у повідомленні. 

Раніше ми писали, що у Дніпрі рятують котика, у якого у нирках кристали. Також читайте, що у Дніпрі рятують життя маленького песика

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.