RU

Інформатор вітає мешканців Дніпра з Новим 2024 роком

Читать на русском

Читать на русском
Інформатор вітає мешканців Дніпра з Новим 2024 роком
Дракон на порозі: привітання з Новим роком для дніпрян

Ось вже і наступив 2024 рік. Дуже сумно, що минулий рік почався з ракетного удару на Перемозі і завершився ранковими атаками по місту 29 грудня. Війна показала, що українці — це сильний і стійкий народ. Ми зуміли об'єднатися і протистояти ворогу. Ми змогли захистити свій дім і свою країну. 

Ця боротьба за свободу стала прикладом для багатьох країн, навіть для Сполучених Штатів Америки, які виборювали свою незалежність кров’ю. 

Команда Інформатора ретельно працювала, аби ви завжди отримували достовірні та об’єктивні новини. І віримо, що Інформатор й надалі асоціюватиметься у вас з надійним джерелом інформації, яке допомагає бути в курсі усіх важливих подій. 

Ми віримо, що новий рік принесе Україні мир, спокій і щасливе майбутнє. Ми вдячні нашим Воїнам та Захисницям, які героїчно боронять Україну на фронті. Ми вдячні волонтерам, які допомагають нашим військовим і мирним жителям. Ми вдячні всім, хто підтримує Україну в цей важкий час.

Бажаємо всім міцного здоров'я, успіхів у всіх справах, щастя у родинному житті та здійснення всіх мрій. Нехай Новий рік буде для всіх нас роком нових можливостей, нових звершень і нових перемог! 

Віримо, що рік Дракона спалить нашого ворога та подарує мир на всій землі. Продовжуємо донатити Збройним силам України та бути згуртованими. 

Дякуємо, що весь цей складний рік пройшли разом з нами. Ми дуже це цінуємо. З Новим 2024 роком, дорогі читачі! 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.