RU
Головна
Дніпро
17:49, 5 Жовтня
Информатор UA

Интро

Київ відправляє Дніпру в якості допомоги 30 автобусів, які курсуватимуть на маршрутах громадського транспорту. 10 з них поїдуть до дніпрян завантажені гуманітарною допомогою. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Офіційний портал Києва.  Автобуси, які столиця передала Дніпру, – це МАЗи двох моделей, з низьким рівнем підлоги та пасажиромісткістю 100 та 150 осіб. Вони обладнані пандусами для комфорту пасажирів на інвалідних візках. Кабіни водіїв – із системами кондиціювання повітря. Двигун і автоматична коробка передач – виробництва відомих фірм Mercedes-Benz та Voith, що забезпечують надійну роботу. Досвід експлуатації цих автобусів у столиці свідчить про їх зручність для пасажирів та надійність. "Аби автобуси не їхали пустими, 10 автобусів ми завантажуємо гуманітарною допомогою для дніпрян – продуктами харчування, медичними товарами, підгузками для дітей, одягом, санітарно-гігієнічними засобами", – сказав мер Києва Віталій Кличко. МАЗи двох моделей, з низьким рівнем підлоги  Вони обладнані пандусами для комфорту пасажирів на інвалідних візках Кабіни водіїв – із системами кондиціювання повітря Нагадаємо, що в четвер, 29 вересня, ворог завдав ракетного удару по Дніпру. Тоді загинуло 3 людей, ще 5 отримали поранення. Також під час пожежі, згоріли 52 автобуси, ще 98 пошкоджені. Через це з'явилися затримки в русі на декількох маршрутах.  Раніше ми повідомляли, що після ворожого ракетного удару по Дніпру на маршрути з 200 автобусів змогли вийти лише 14. Також, ми показували, що лишилося від АТП на яке прийшовся ракетний удар.

Київ відправляє Дніпру 30 автобусів: як вони виглядають

Читать на русском

Читать на русском
Київ відправляє Дніпру 30 автобусів: як вони виглядають
Щоб автобуси не їхали пустими -10 автобусів завантажать гуманітарною допомогою

Київ відправляє Дніпру в якості допомоги 30 автобусів, які курсуватимуть на маршрутах громадського транспорту. 10 з них поїдуть до дніпрян завантажені гуманітарною допомогою.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Офіційний портал Києва

Автобуси, які столиця передала Дніпру, – це МАЗи двох моделей, з низьким рівнем підлоги та пасажиромісткістю 100 та 150 осіб. Вони обладнані пандусами для комфорту пасажирів на інвалідних візках. Кабіни водіїв – із системами кондиціювання повітря. Двигун і автоматична коробка передач – виробництва відомих фірм Mercedes-Benz та Voith, що забезпечують надійну роботу.

Досвід експлуатації цих автобусів у столиці свідчить про їх зручність для пасажирів та надійність.

"Аби автобуси не їхали пустими, 10 автобусів ми завантажуємо гуманітарною допомогою для дніпрян – продуктами харчування, медичними товарами, підгузками для дітей, одягом, санітарно-гігієнічними засобами", – сказав мер Києва Віталій Кличко.

МАЗи двох моделей, з низьким рівнем підлоги та пасажиромісткістю 100 та 150 осіб
МАЗи двох моделей, з низьким рівнем підлоги 
Вони обладнані пандусами для комфорту пасажирів на інвалідних візках
Вони обладнані пандусами для комфорту пасажирів на інвалідних візках
Кабіни водіїв – із системами кондиціювання повітря
Кабіни водіїв – із системами кондиціювання повітря

Нагадаємо, що в четвер, 29 вересня, ворог завдав ракетного удару по Дніпру. Тоді загинуло 3 людей, ще 5 отримали поранення. Також під час пожежі, згоріли 52 автобуси, ще 98 пошкоджені. Через це з'явилися затримки в русі на декількох маршрутах. 

Раніше ми повідомляли, що після ворожого ракетного удару по Дніпру на маршрути з 200 автобусів змогли вийти лише 14. Також, ми показували, що лишилося від АТП на яке прийшовся ракетний удар.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.