RU
Головна
Дніпро
18:48, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

В четвер, 29 вересня, війська рф завдали ракетного удару по Дніпру. Влучили по АТП. В результаті на підприємстві сталося займання, почали горіти та вибухати автобуси. Більше 50 з них згоріли, ще понад 100 - понівечені. Крім того атака призвела до людських жертв. Три працівники підприємства загинули, ще п'ятеро - поранені. Про це повідомляє Інформатор. Як наслідок, з 200 автобусів, які знаходились на АТП, тільки 14 вийшли на маршрути. Це призвело до проблем в роботі міського транспорту. Допомогу Дніпру пообіцяв мер Києва Віталій Кличко. Він заявив, що місту передадуть 30 міських автобусів. Проте потреба в транспорті залишається. Тому Борис Філатов звернувся до територіальних громад з проханням хоча б тимчасово надати Дніпру транспорт: "Нам треба як найшвидше відновити роботу міських маршрутів, але зробити це самостійно буде вкрай важко. Тож я звертаюся до всіх, у кого є змога і бажання підставити Місту плече. Ми будемо вдячні кожному, хто (бодай тимчасово) допоможе нам із транспортом. Окремі слова подяки хочу сказати меру Києва Віталію Кличку, завдяки якому вже в понеділок до нас приїдуть 30 автобусів зі столиці", - написав він.  Наскільки великі збитки для міста? Знищені автобуси перевозили близько 9 тисяч пасажирів щодня. А кількість автобусів на АТП становила 25% від загальної кількості тих, що курсують містом. Для міста це велика втрата. Відомо, що це підприємство обслуговувало і міжміські перевезення. Внаслідок обстрілу згоріло багато нових містких автобусів, закуплених за три тижні до війни.     Росіяни завдали удару по Дніпру Більше 50 автобусів згоріли Є загиблі Дніпру потрібна допомога Вцілили тільки 14 автобусів 30 автобусів надасть Київ Потрібні ще автобуси Нагадаємо, що росіяни ударили ракетами по нічному Дніпру: є загиблі та поранені діти, десятки понівечених будинків. Що відомо про стан постраждалих читайте тут. Чи є затримки у русі міжміських автобусів можна дізнатися тут. Велика вирва та понівечені автобуси. Показували ми й, як виглядає місце прильоту ворожої ракети у Дніпрі.  

Борис Філатов попросив надати Дніпру автобуси: відео з місця прильоту по АТП в Дніпрі

Читать на русском

Ракетний удар спричинив проблеми в роботі громаського транспорту

Читать на русском
Борис Філатов попросив надати Дніпру автобуси: відео з місця прильоту по АТП в Дніпрі

Ракетний удар спричинив проблеми в роботі громаського транспорту

В четвер, 29 вересня, війська рф завдали ракетного удару по Дніпру. Влучили по АТП. В результаті на підприємстві сталося займання, почали горіти та вибухати автобуси. Більше 50 з них згоріли, ще понад 100 - понівечені.

Крім того атака призвела до людських жертв. Три працівники підприємства загинули, ще п'ятеро - поранені. Про це повідомляє Інформатор.

Як наслідок, з 200 автобусів, які знаходились на АТП, тільки 14 вийшли на маршрути. Це призвело до проблем в роботі міського транспорту. Допомогу Дніпру пообіцяв мер Києва Віталій Кличко. Він заявив, що місту передадуть 30 міських автобусів. Проте потреба в транспорті залишається. Тому Борис Філатов звернувся до територіальних громад з проханням хоча б тимчасово надати Дніпру транспорт:

"Нам треба як найшвидше відновити роботу міських маршрутів, але зробити це самостійно буде вкрай важко. Тож я звертаюся до всіх, у кого є змога і бажання підставити Місту плече. Ми будемо вдячні кожному, хто (бодай тимчасово) допоможе нам із транспортом. Окремі слова подяки хочу сказати меру Києва Віталію Кличку, завдяки якому вже в понеділок до нас приїдуть 30 автобусів зі столиці", - написав він. 

Наскільки великі збитки для міста?

Знищені автобуси перевозили близько 9 тисяч пасажирів щодня. А кількість автобусів на АТП становила 25% від загальної кількості тих, що курсують містом. Для міста це велика втрата. Відомо, що це підприємство обслуговувало і міжміські перевезення. Внаслідок обстрілу згоріло багато нових містких автобусів, закуплених за три тижні до війни.

 

 
Росіяни завдали удару по Дніпру
Росіяни завдали удару по Дніпру
Більше 50 автобусів згоріли
Більше 50 автобусів згоріли
Є загиблі
Є загиблі
Дніпру потрібна допомога
Дніпру потрібна допомога
Вцілили тільки 14 автобусів
Вцілили тільки 14 автобусів
30 автобусів надасть Київ
30 автобусів надасть Київ
Потрібні ще автобуси
Потрібні ще автобуси

Нагадаємо, що росіяни ударили ракетами по нічному Дніпру: є загиблі та поранені діти, десятки понівечених будинків. Що відомо про стан постраждалих читайте тут. Чи є затримки у русі міжміських автобусів можна дізнатися тут. Велика вирва та понівечені автобуси. Показували ми й, як виглядає місце прильоту ворожої ракети у Дніпрі.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.