RU
Головна
Дніпро
20:11, 15 Грудень
Информатор UA

Интро

Дніпровські комунальники готові до погіршення погодних умов. Наразі Дніпро накрило крижаним дощем, тож комунальники випустили на вулицю міні-техніку, яка працює на тротуарах.  Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради. «Ми уважно слідкуємо за прогнозом погоди у місті. Сьогодні очікувався снігопад, однак маємо крижаний дощ. Наразі міні-техніка обробляє тротуари сіллю. Якщо погода ще ускладнюватиметься, то виїде уся необхідна комунальна техніка для посипання доріг, аби уникнути нальоду», - зазначив Антон Андрієнко, головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Дніпровської міськради. Комунальники готові до погіршення погодних умов Антон Андрієнко Платон Бережний  

Комунальники Дніпра готові до можливої ожеледиці

Читать на русском

Читать на русском
Комунальники Дніпра готові до можливої ожеледиці
Ожеледь на дорогах і тротуарах Дніпра

Дніпровські комунальники готові до погіршення погодних умов. Наразі Дніпро накрило крижаним дощем, тож комунальники випустили на вулицю міні-техніку, яка працює на тротуарах. 

Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

«Ми уважно слідкуємо за прогнозом погоди у місті. Сьогодні очікувався снігопад, однак маємо крижаний дощ. Наразі міні-техніка обробляє тротуари сіллю. Якщо погода ще ускладнюватиметься, то виїде уся необхідна комунальна техніка для посипання доріг, аби уникнути нальоду», - зазначив Антон Андрієнко, головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Дніпровської міськради.

Комунальники готові до погіршення погодних умов
Комунальники готові до погіршення погодних умов
Антон Андрієнко
Антон Андрієнко

Платон Бережний

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.