RU
Головна
Дніпро
12:13, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Російські терористи знову вдарили по Україні. Майже усе місто Дніпро залишилось знеструмленим. Комунальники роблять усе необхідне, аби відновити водопостачання та теплопостачання.  Всі підприємства Дніпра працюють над відновленням повної працездатності системи. Тут є залежність від подачі електроенергії та тиску у системі водопостачання. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. Наразі у місті працюють 44 котельні. Для повернення у нормальний ритм роботи більшість котелень КП “Теплоенерго” очікують повернення напруги та тиску водопостачання. У КП «Коменергосервіс» зазначили, наразі без опалення 25 будинків на ж/м Північний. Нагадаємо, раніше ми писали, що Дніпро повністю залишився без води. Також читайте, що майже по всьому місту немає світла.

Комунальники роблять усе необхідне: яка ситуація з опаленням у Дніпрі

Читать на русском

Читать на русском
Комунальники роблять усе необхідне: яка ситуація з опаленням у Дніпрі
У міськраді Дніпра розповіли про ситуацію з опаленням у місті

Російські терористи знову вдарили по Україні. Майже усе місто Дніпро залишилось знеструмленим. Комунальники роблять усе необхідне, аби відновити водопостачання та теплопостачання. 

Всі підприємства Дніпра працюють над відновленням повної працездатності системи. Тут є залежність від подачі електроенергії та тиску у системі водопостачання. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

Наразі у місті працюють 44 котельні. Для повернення у нормальний ритм роботи більшість котелень КП “Теплоенерго” очікують повернення напруги та тиску водопостачання. У КП «Коменергосервіс» зазначили, наразі без опалення 25 будинків на ж/м Північний.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Дніпро повністю залишився без води. Також читайте, що майже по всьому місту немає світла.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.