RU
Головна
Дніпро
09:19, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

У четвер, 24 листопада, у Дніпрі та області діють екстрені відключення світла. Наразі графіки стабілізаційних відключень не діють. Енергетики та інші екстрені служби роблять все можливе, аби скоріше стабілізувати ситуації.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ДТЕК Дніпровські електромережі.  Станом на 21:30, за даними міського голови Дніпра, зі світлом були лише 15% мешканців міста.  Станом на 7:50 ранку, голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко повідомив, що до 50% споживачів області з електрикою. Раніше ми писали, як у Дніпрі працює електротранспорт. Також читайте, що Дніпро повністю залишився без води. Як минула ніч у Дніпропетровській області читайте тут. 

Ситуація напружена: майже весь Дніпро залишився без світла

Читать на русском

Читать на русском
Ситуація напружена: майже весь Дніпро залишився без світла
Ситуація з електрикою в Дніпрі напружена

У четвер, 24 листопада, у Дніпрі та області діють екстрені відключення світла. Наразі графіки стабілізаційних відключень не діють. Енергетики та інші екстрені служби роблять все можливе, аби скоріше стабілізувати ситуації. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ДТЕК Дніпровські електромережі. 

Станом на 21:30, за даними міського голови Дніпра, зі світлом були лише 15% мешканців міста. 

Станом на 7:50 ранку, голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко повідомив, що до 50% споживачів області з електрикою.

Раніше ми писали, як у Дніпрі працює електротранспорт. Також читайте, що Дніпро повністю залишився без води. Як минула ніч у Дніпропетровській області читайте тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.