RU

Куди звертатися жителям Дніпра для відновлення пошкоджених внаслідок атаки будинків

Читать на русском

Читать на русском
Куди звертатися жителям Дніпра для відновлення пошкоджених внаслідок атаки будинків
Мешканці пошкоджених через ракетний обстріл 25 лютого будинків отримають матеріальну допомогу

25 лютого росіяни спрямували на Дніпро ракети та “Шахеди”. В результаті атаки постраждали два гуртожитки, житловий будинок та 12 осель приватного сектору. Жителям допомагають відремонтувати вибиті вікна та складають акти майна, пошкодженого через ракетний обстріл рф. 

Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. 

“Заклеїли вибиті отвори плівкою, аби тепло з осель не виходило. Зробили заміри. Сьогодні (26 лютого - ред.) від самого ранку вже почали скління вибитих вікон у тих квартирах, де є доступ. Також закриваємо фанерою OSB там, де нежитлові приміщення. Де можна вставити скло — це робимо. А ті вікна, які неможливо відремонтувати, замінюватимемо на металопластикові склопакети. Усі роботи для мешканців – цілком безкоштовні”, — каже головний інженер комунального підприємства “Жилсервіс-5” Олександр Степаненко. 

Повідомити про вибиті вікна можна за телефоном: (063) 887-34-29. Для мешканців пошкоджених будинків необхідно звернутися до адміністрації свого району з таким пакетом документів: право власності на будинок, земельну ділянку, технічний паспорт на будівлю, документ, що посвідчує особу. До цього пакета документів додати світлини пошкодженого. 

Також дніпряни, житло яких частково або повністю зруйноване, можуть отримати матеріальну допомогу від міського голови. Для цього необхідно звернутись до адміністрації району для складання акту пошкодження житла. Після — до департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради. Детальна консультація – у департаменті за телефонами: (068) 913-46-88, (095) 415-18-54. А ще — ви можете подати заявку через “Дію” на участь у програмі “єВідновлення”. 

Раніше ми показували наслідки нічної атаки на Дніпро у фоторепортажі Інформатора. Писали ми й про те, як почувають себе постраждалі внаслідок нічної російської атаки на Дніпро. Також читайте, що розповіли мешканці пошкоджених через ворожу атаку будинків у Дніпрі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.