RU

Легкоатлетка із Дніпра перемогла у фіналі Діамантової ліги

Магучіх стала четвертою чемпіонкою сезону Діамантової ліги в історії України

У четвер, 8 вересня, у швейцарському Цюриху пройшов фінал Діамантової ліги. У секторі стрибків у висоту серед жінок взяла участь дніпрянка Ярослава Магучіх. Дівчина перемогла, взявши висоту 203 сантиметри.

Ярослава стала четвертою чемпіонкою сезону Діамантової ліги в історії України. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.

У фінал стрибків у висоту пробились відразу три українські легкоатлетки -  Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко і Юлія Левченко. Магучіх обійшла українку Ірину Геращенко, яка з результатом 194 сантиметри стала другою, випередивши австралійку Оліслагерс за кількістю спроб. Юлія Левченко завершила змагання з результатом 188 сантиметри та стала шостою.

Ярослава Магучіх

Спортсменка народилась у вересні 2001 року. Українська легкоатлетка, що спеціалізується на стрибках у висоту, бронзова призерка Літніх Олімпійських ігор 2020 року, чемпіонка Європи з легкої атлетики в приміщенні (2021), чемпіонка Європи серед юніорів, чемпіонка світу та Європи серед юнаків, рекордсменка світу серед юніорів (вікова група до 20 років).

Нагадаємо, що юні дніпровські спортсмени вибороли 10 медалей на Чемпіонаті Європи. Також читайте, що дніпровська спортсменка перемогла на міжнародних юнацьких змаганнях зі скелелазіння.