RU

Легкоатлетка з Дніпра завоювала "бронзу" на Мультиспортивному чемпіонаті Європи

Легкоатлетка з Дніпра завоювала бронзу на Мультиспортивному чемпіонаті Європи

19 серпня дніпровська легкоатлетка Анна Рижикова гідно виступила Мультиспортивному чемпіонаті Європи, який проходить у Мюнхені.

Вона завоювала "бронзу" на дистанції 400 метрів з бар'єрами. Її результат - 54,86 секунди. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт змагань.

Друге місце зайняла Вікторія Ткачук (54, 30 секунди). Перемогла Фемке Бол з Нідерландів (52,67 секунди). Це рекорд чемпіонату.

Вітаємо Анну з досягненням!

Нагадаємо, раніше ми писали, що спортсмени з Дніпра здобули три «бронзи» на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств. Також читайте, що дніпровська спортсменка перемогла на міжнародних юнацьких змаганнях зі скелелазіння.

Легкоатлетка з Дніпра завоювала "бронзу" на Мультиспортивному чемпіонаті Європи 1