RU
Головна
Дніпро
15:12, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Під час блекауту у Дніпрі в Мечникова на операційних столах знаходились десятки важких пацієнтів. Анестезіологи та хірурги одягли налобні ліхтарики та продовжили роботу. Ба більше, у темряві лікарі провели унікальну операцію. Це сталося вперше за 35 років хірургічної практики Ярослава Медведика. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост генерального директора ДОКЛ ім. Мечникова Сергія Риженка.  “Вкрай напружені нерви, страшна втома, але Руслан, якому тільки 23 роки, вижив. Помолімося, хай буде життя”, — написав Риженко.  Раніше ми писали, що у Дніпрі рятують військового з серйозними опіками тіла. Писали ми й про те, що у лікарні у Дніпрі рятують життя добровольця.

Лікарі з ліхтариками на лобі: у Дніпрі провели унікальну операцію без світла

Читать на русском

Читать на русском
Лікарі з ліхтариками на лобі: у Дніпрі провели унікальну операцію без світла
Як у лікарні Дніпра рятують людей без світла

Під час блекауту у Дніпрі в Мечникова на операційних столах знаходились десятки важких пацієнтів. Анестезіологи та хірурги одягли налобні ліхтарики та продовжили роботу. Ба більше, у темряві лікарі провели унікальну операцію.

Це сталося вперше за 35 років хірургічної практики Ярослава Медведика. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост генерального директора ДОКЛ ім. Мечникова Сергія Риженка. 

“Вкрай напружені нерви, страшна втома, але Руслан, якому тільки 23 роки, вижив. Помолімося, хай буде життя”, — написав Риженко. 

Раніше ми писали, що у Дніпрі рятують військового з серйозними опіками тіла. Писали ми й про те, що у лікарні у Дніпрі рятують життя добровольця.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.