RU
Головна
Дніпро
16:22, 2 Листопада
Информатор UA

Интро

Під час виїзду з Бахмуту Роман потрапив під ворожий обстріл. Металевий осколок влучив чоловікові в голову та пройшов до головного мозку. Без свідомості його доставили до лікарні у Дніпрі. Сьогодні поранений уже в свідомості. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост Серія Риженка - генерального директора Обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. За словами медика осколок діаметром у 8 мм через праву щоку на великій швидкості через основу черепа залетів до головного мозку, руйнуючи все на своєму шляху. Всі бинти протекли кров’ю, а через ніс виділялась спино-мозкова рідина. Під час обстеження медики виявили ушкодження пазух носа, головного мозку та внутрішньої сонної артерії. Велика бригада хірургів цілу ніч оперувала Романа. Аби врятувати його - пішли на дуже ризиковану операцію.  "Сьогодні провели повторне обстеження. Роман прийшов до свідомості. Сказав перше слово "мамо". Почали відновлюватися мова та зір. Потихеньку почав їсти. Шви хірурги знімають", - додав Риженко. Ще одне українське життя врятоване в скриньку перемоги. Осколок влучив в голову Раніше ми писали, що в Дніпрі рятують подружжя, яке постраждало внаслідок ракетного удару по АЗС. Також ми розповідали, що медики в Дніпрі врятували життя пораненої жінки, яка 2 місяці пробула в реанімації.

"Мамо" - перше слово: у Дніпрі рятують чоловіка, який отримав важке поранення при виїзді з Бахмуту

Читать на русском

Читать на русском
"Мамо" - перше слово: у Дніпрі рятують чоловіка, який отримав важке поранення при виїзді з Бахмуту
У Дніпрі врятували пораненого чоловіка

Під час виїзду з Бахмуту Роман потрапив під ворожий обстріл. Металевий осколок влучив чоловікові в голову та пройшов до головного мозку. Без свідомості його доставили до лікарні у Дніпрі. Сьогодні поранений уже в свідомості.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост Серія Риженка - генерального директора Обласної клінічної лікарні ім. Мечникова.

За словами медика осколок діаметром у 8 мм через праву щоку на великій швидкості через основу черепа залетів до головного мозку, руйнуючи все на своєму шляху. Всі бинти протекли кров’ю, а через ніс виділялась спино-мозкова рідина.

Під час обстеження медики виявили ушкодження пазух носа, головного мозку та внутрішньої сонної артерії. Велика бригада хірургів цілу ніч оперувала Романа. Аби врятувати його - пішли на дуже ризиковану операцію. 

"Сьогодні провели повторне обстеження. Роман прийшов до свідомості. Сказав перше слово "мамо". Почали відновлюватися мова та зір. Потихеньку почав їсти. Шви хірурги знімають", - додав Риженко.

Ще одне українське життя врятоване в скриньку перемоги.

Осколок влучив в голову
Осколок влучив в голову

Раніше ми писали, що в Дніпрі рятують подружжя, яке постраждало внаслідок ракетного удару по АЗС. Також ми розповідали, що медики в Дніпрі врятували життя пораненої жінки, яка 2 місяці пробула в реанімації.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.