У Дніпрі Данило Багорка у свої 24 роки опанував три професії: маркетолог, агроном та водій тролейбуса. Чоловік вирішив спробувати себе у ролі кермувальника, коли працював агрономом за кордоном. Не маючи необхідних документів, провернувся додому та почав шукати варіанти.
Саме тут, в КП “Дніпровський електротранспорт” знайшов цікаві умови для навчання, практики та роботи. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію департаменту транспорту та інфраструктури Дніпра.
Данило поділився, що спочатку навчання давалося нелегко. Адже потрібно було опанувати великі масиви теорії. З початком практики справа пішла як по маслу. Коли настав час складати іспити та отримувати посвідчення — розпочалося повномасштабне вторгнення.
“Довго чекали на отримання посвідчення, бо не працювали сервісні центри. Коли вже розпочалася робота, спочатку були обмеження руху під час повітряної тривоги. Через такі ситуації було важко, бо не знали – що та як робити, в нас збивалися графіки руху”, – розповідає водій.
Перший рік роботи Данила за кермом тролейбуса був нелегким. Чоловік дуже нервував та відчував велику відповідальність. Впевненість та відчуття спокою прийшли з досвідом. Тепер навіть під час масованих ракетних атак чоловік тримає себе в руках та заспокоює пасажирів.
“Ми їхали по Набережній Перемоги, і в цей момент пролунало декілька вибухів. У пасажирів була паніка. Я зупинився, щоб вони змогли вийти та пройти в укриття. Далі спокійно став чекати на вказівки від керівництва. Це ситуація, коли ти не можеш вплинути на обставини, тож немає сенсу нервувати”, — поділився Данило.
З настанням регулярних блекаутів роботи стало більше. Через відсутність напруги тролейбус зупинявся посеред міста, доводилося по кілька годин сидіти та чекати поки з’явиться можливість відбуксувати його в депо. У цей час побільшало неприємних ситуацій з пасажирами. Та Данило намагався не йти на провокації й спокійно пояснювати ситуацію.
“Останнім часом позитиву побільшало. Працівники нашого підприємства перейшли на українську. Людям дуже подобається, коли ми відповідаємо їм рідною мовою. Вони нам дякують та бажають гарного дня”, — зазначив водій.
Зараз молодий чоловік працює на маршруті №12. Планує підвищувати кваліфікацію та стати водієм першого класу.
Раніше ми писали, що у Дніпрі водійка маршрутки №60 розповіла про свій шлях та труднощі. Писали ми й про те, що водій автобуса №146Б з Дніпра став бойовим медиком. Також читайте, що у Дніпрі водійкою тролейбуса №20 стала 23-річна дівчина з Бахмута.