RU
Головна
Дніпро
09:30, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Не дивлячись на повне знеструмлення міста громадський транспорт продовжував курсувати, хоча в оперативному режимі. В деякі маршрути внесли зміни. Проте разом із поверненням світла поступово налагоджується і робота транспорту. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на департамент транспорту та транспортної інфраструктури. Так, станом на 7:00 графік роботи електротранспорту наступний:   Працюють трамвайні маршрути №1, №5, №11, №17. Трамвайний маршрут №5 рухається до Залізничного вокзалу через вулицю Леваневського. Працюють тролейбусні маршрути №1, №5, №6, №7, №10, №12, №16. Тролейбусний маршрут №16 рухається до площі Космічної. Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі перестав працювати тролейбус №6. Писали ми й про те, яка ситуація з опаленням у Дніпрі. Також читайте, що поїзди, які курсують через Дніпро, затримуються.

Масштабне відключення світла: як у Дніпрі працює електротранспорт

Читать на русском

Читать на русском
Масштабне відключення світла: як у Дніпрі працює електротранспорт
Враховуйте цю інформацію

Не дивлячись на повне знеструмлення міста громадський транспорт продовжував курсувати, хоча в оперативному режимі. В деякі маршрути внесли зміни. Проте разом із поверненням світла поступово налагоджується і робота транспорту.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на департамент транспорту та транспортної інфраструктури.

Так, станом на 7:00 графік роботи електротранспорту наступний:

 

  • Працюють трамвайні маршрути №1, №5, №11, №17.
  • Трамвайний маршрут №5 рухається до Залізничного вокзалу через вулицю Леваневського.
  • Працюють тролейбусні маршрути №1, №5, №6, №7, №10, №12, №16.
  • Тролейбусний маршрут №16 рухається до площі Космічної.

Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі перестав працювати тролейбус №6. Писали ми й про те, яка ситуація з опаленням у Дніпрі. Також читайте, що поїзди, які курсують через Дніпро, затримуються.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.