RU

Матч тривалістю у понад 4 години: СК “Дніпро-1” зіграв внічию з “Шахтарем”

Гру СК “Дніпро-1” та “Шахтаря” чотири рази переривали тривоги

У неділю, 19 травня, спортивний клуб “Дніпро-1” зіграв вдома матч 29-го туру Української Прем’єр-Ліги. Суперником “спортклубівців” став “Шахтар”, який за тур до цього вже оформив чемпіонство. Гра проходила на стадіоні “Дніпро-Арена”.

Що стосується перебігу матчу, то довго розписувати не будемо. Гра розпочалася о 15:30, а завершилася вже близько 20:00. Чотири рази матч переривали повітряні тривоги - по 2 за тайм. Команди ж сильнішого так і не виявили - нічия 1:1. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу СК “Дніпро-1”.

За СК вже на 10-й хвилині відзначився Філіппов. Він скористався помилкою гравця “Шахтаря” Педріньо - той віддав неточний пас назад, а нападник команди з Дніпра реалізував вихід сам на сам з голкіпером “гірників”.

“Шахтар” же зрівняв рахунок перед перервою. Волинець відбив удар Шведа перед собою, а Марлон був першим на добиванні.

Перемогу могли здобути обидві команди, проте не склалося. Підсумкова нічия 1:1. Варто ще відзначити суддівство Дениса Шурмана - лише дві жовті карти при великій кількості фолів і грубої гри. Здавалося, що усе завершиться бійкою, та минулося.

Форвард дніпрян Олександр Філіппов прокоментував підсумки гри проти “Шахтаря”. Він відзначив, що команда могла розраховувати на більше.

“Тут все ж таки треба дивитися з ким граєш.  Одне очко з «Шахтарем» – це дуже добре, хоча в кінці гри у нас був дуже хороший момент, коли їх захисник вибив м’яч з лінії воріт, тому ми могли розраховувати і на більше. Проте, якщо дивитися по грі, то нічия – закономірний результат. Тепер будемо віддавати усі сили в останній грі з «Чорноморцем».

Стежили за іграми, розраховували, що хтось втратить очки, і так вийшло, що «Полісся» не втримало перемогу над «Металістом 1925», а «Рух» виграв у «Чорноморця». Так що попереду буде цікавий останні тур”, - розповів Філіппов.

Фоторепортаж Інформатора

Оператор Інформатора Денис Чубченко зафільмував для наших читачів найяскравіші моменти матчу. Тож пропонуємо переглянути і зануритися у протистояння.

СК “Дніпро-1” зіграв внічию з “Шахтарем”
29-й тур Української Прем'єр-Ліги
Перший удар - від українського Захисника
На стадіоні “Дніпро-Арена”
Матч тривав понад 4 години
4 тривоги - по 2 за тайм
Багато боротьби, яку не завжди контролював арбітр
Микола Медін, тренер воротарів СК "Дніпро-1"
Ліквідація "пожежі" у воріт "спортклубівців"
Рубчинський вже думками у "Шахтарі"
У заключному, 30-му, турі “спортклубівці” зіграють на виїзді проти “Чорноморця”

Становище в УПЛ

“Шахтар” переміг в Українській Прем’єр-Лізі ще за підсумками попереднього туру, після гри проти “Динамо”. У “гірників” тепер 71 очко після 29 зіграних турів. СК “Дніпро-1” все ще йде четвертим із 49 заліковими пунктами, проте команду вже наздогнав “Рух”, а “Полісся” відстає лише на 2 очки.

У заключному, 30-му, турі “спортклубівці” зіграють на виїзді проти “Чорноморця”. Гра відбудеться 25 травня. Команда з Одеси наразі йде 10-ю в УПЛ з 32 очками.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше ми писали, що легкоатлет з Дніпра Михайло Кохан виборов “золото” на змаганнях у США. Окрім того, спортсмен з Дніпра Вадим "Miller" Поддубченко виграв конкурс данків FIBA 3x3 у Японії. Розповідали ми й про те, що у склад збірної України з футболу потрапив захисник СК “Дніпро-1” та декілька колишніх гравців “Дніпра”.