RU
Головна
Область
20:00, 15 Березня
Информатор UA

Интро

Внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув старший сержант Макаренко Олександр Юрійович. Сталося це 5 березня 2023 року біля населеного пункту Водяне Донецької області. Воїну було 35 років.   Олександр родом з міста Кривий Ріг, - пише Інформатор із посиланням на Криворізьку РДА.   Сумлінно працював на шахті «Криворізька» («Родіна»), мав родину та троє дітей. А з 2014 року, за покликом сумління й свідомого серця, став на захисті України від ворожих загарбників. На початку повномасштабного вторгнення рф до України Олександра призвали до лав Збройних Сил України на посаду старшого механіка мінометної бригади механізованого батальйону військової частини. «Від імені мешканців Криворізького району висловлюю щирі співчуття родині полеглого захисника. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи. Цей молодий звитяжець, український воїн, який понад усе вірив у Перемогу та справедливу силу миру, віддав своє життя за рідну землю, за життя кожного українця. Його подвиг – лишиться у віках. Світла, незгасна пам'ять тобі, Герою, і вічна слава!» - сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко. Нагадаємо, що на Луганському напрямку у бою загинув Олександр Маслов із Дніпропетровської області. Писали ми й про те, що за вільне українське небо загинув Олександр Кузьмін із Дніпропетровської області. Також читайте, що на Донецькому напрямку загинув боєць із Дніпропетровської області Олександр Литвак.

Мав родину і трьох дітей: внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув Олександр Макаренко із Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Мав родину і трьох дітей: внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув Олександр Макаренко із Дніпропетровської області
Вічна пам'ять Герою

Внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув старший сержант Макаренко Олександр Юрійович. Сталося це 5 березня 2023 року біля населеного пункту Водяне Донецької області. Воїну було 35 років.
 
Олександр родом з міста Кривий Ріг, - пише Інформатор із посиланням на Криворізьку РДА.
 
Сумлінно працював на шахті «Криворізька» («Родіна»), мав родину та троє дітей. А з 2014 року, за покликом сумління й свідомого серця, став на захисті України від ворожих загарбників. На початку повномасштабного вторгнення рф до України Олександра призвали до лав Збройних Сил України на посаду старшого механіка мінометної бригади механізованого батальйону військової частини.
«Від імені мешканців Криворізького району висловлюю щирі співчуття родині полеглого захисника. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи. Цей молодий звитяжець, український воїн, який понад усе вірив у Перемогу та справедливу силу миру, віддав своє життя за рідну землю, за життя кожного українця. Його подвиг – лишиться у віках. Світла, незгасна пам'ять тобі, Герою, і вічна слава!» - сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.
Нагадаємо, що на Луганському напрямку у бою загинув Олександр Маслов із Дніпропетровської області. Писали ми й про те, що за вільне українське небо загинув Олександр Кузьмін із Дніпропетровської області. Також читайте, що на Донецькому напрямку загинув боєць із Дніпропетровської області Олександр Литвак.
-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.