У вівторок, 7 лютого, у Дніпрі мешканцям низки вулиць відключили воду. Причина — знеструмлення будинкових котелень та тепло-розподільних пунктів. Тепло з’явиться у ваших домівках після включення живлення.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Дніпровської міськради. Так, теплопостачання відсутнє за наступними адресами:
Раніше Інформатор писав, чому у Дніпрі знизився рівень води. Також читайте, що у Дніпропетровській області добу не вимикатимуть світло. Писали ми й про те, за що можуть покарати в електротранспорті Дніпра. Окрім того, воєнний стан в Україні та загальну мобілізацію продовжили.