RU
Головна
Дніпро
16:52, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

Виконком міськради Дніпра 6 грудня анонсував демонтаж 8 пам’яток, пов’язаних з росією та Радянським Союзом. Після зносу їх зберігатимуть на території одного з комунальних підприємств. Однак, чи всі мешканці Дніпра згодні з цим рішенням? Інформатор вийшов на вулиці Дніпра та поспілкувався з мешканцями міста стосовно демонтажу пам’яток “руського міра”.   За результатами нашого опитування, містяни поділилися на два табори. Частина респондентів підтримує демонтаж культурних якорів “руського міра” у Дніпрі. Наполягають на встановленні замість них діячів української культури.  “Я дуже позитивно ставлюся до того, що цей пам’ятник приберуть. І на його місці встановлять пам’ятник, який ми встановимо після нашої перемоги”, — розповіла місцева мешканка. Наприклад, одна з опитуваних запропонувала замінити пам’ятник Олександра Пушкіну відомим українським письменником Іваном Котляревським. Деякі респонденти ставилися неоднозначно до такого рішення. Одна з мешканок заявила, що не знає, чи потрібно зараз зносити пам’ятник російському вченому Михайлу Ломоносову. “Я не “за” і не “проти”. Я навчалася у цьому інституті й це як історична пам’ятка. Я не вважаю, що він зробив щось погане Україні”, — поділилася думкою дніпрянка. Раніше Інформатор повідомляв, звідки у Дніпрі приберуть пам’ятники “руського міра”. Окрім того, читайте, як привітали дніпряни Героїв до Дня Збройних Сил. Також дивіться, чи збираються мешканці Дніпра встановлювати в оселях новорічні ялинки.  Відео: Руслана Левченко

“Не вважаю, що він зробив щось погане”: чи потрібно у Дніпрі зносити пам’ятники “руського міра”

Читать на русском

Читать на русском
“Не вважаю, що він зробив щось погане”: чи потрібно у Дніпрі зносити пам’ятники “руського міра”
Думки дніпрян різняться

Виконком міськради Дніпра 6 грудня анонсував демонтаж 8 пам’яток, пов’язаних з росією та Радянським Союзом. Після зносу їх зберігатимуть на території одного з комунальних підприємств. Однак, чи всі мешканці Дніпра згодні з цим рішенням?

Інформатор вийшов на вулиці Дніпра та поспілкувався з мешканцями міста стосовно демонтажу пам’яток “руського міра”.

 

За результатами нашого опитування, містяни поділилися на два табори. Частина респондентів підтримує демонтаж культурних якорів “руського міра” у Дніпрі. Наполягають на встановленні замість них діячів української культури. 

“Я дуже позитивно ставлюся до того, що цей пам’ятник приберуть. І на його місці встановлять пам’ятник, який ми встановимо після нашої перемоги”, — розповіла місцева мешканка.

Наприклад, одна з опитуваних запропонувала замінити пам’ятник Олександра Пушкіну відомим українським письменником Іваном Котляревським.

Деякі респонденти ставилися неоднозначно до такого рішення. Одна з мешканок заявила, що не знає, чи потрібно зараз зносити пам’ятник російському вченому Михайлу Ломоносову.

“Я не “за” і не “проти”. Я навчалася у цьому інституті й це як історична пам’ятка. Я не вважаю, що він зробив щось погане Україні”, — поділилася думкою дніпрянка.

Раніше Інформатор повідомляв, звідки у Дніпрі приберуть пам’ятники “руського міра”. Окрім того, читайте, як привітали дніпряни Героїв до Дня Збройних Сил. Також дивіться, чи збираються мешканці Дніпра встановлювати в оселях новорічні ялинки

Відео: Руслана Левченко

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.