RU
Головна
Дніпро
13:38, 26 Травня
Информатор UA

Интро

23 травня “Укрзалізниця” анонсувала тестування жіночих купе у потягах. Їх тестуватимуть упродовж декількох місяців та після прийматимуть рішення про їх введення. Втім, суспільство поділилося на два “табори”. Хтось підтримує таке нововведення, а хтось — ні.  Українці почали ділитися власними історіями подорожі у спільних купе. Одна з них —  “Міс Україна Всесвіт 2021” із Дніпра Анна Неплях. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Інформатор Україна.  Анна розповіла свій страшний досвід подорожі у спільних купе. Вночі жінка їхала до Дніпра. Окрім неї в купе знаходились ще троє чоловіків. Двоє з них лягли спати, а один пасажир постійно дивився у її бік.  “Коли два інші чоловіки заснули, він дістав своє багатство і дивлячись на мене зі своєї верхньої полички почав мастурбувати”, — написала дівчина.  Анна додала, що злякалася та всю ніч не могла заснути.  “Моє особисте спасибі “Укрзалізниці” що почули жінок та реалізуєте вагони, де кожна жінка зможе відчути себе безпечно”, - розповіла жінка. Поділилася Анна Неплях Раніше ми писали думки дніпрян щодо нововведень “Укрзалізниці” розділились. Також читайте, що потяг “Інтерсіті+” із Дніпра до Києва повертається вперше після початку війни. Писали ми й про те, що "Укрзалізниця" запровадила літній графік руху.

“Міс Україна” із Дніпра розповіла про страшний досвід подорожі у купе “Укрзалізниці”

Читать на русском

Читать на русском
“Міс Україна” із Дніпра розповіла про страшний досвід подорожі у купе “Укрзалізниці”
Шокуюча історія від Анни Неплях

23 травня “Укрзалізниця” анонсувала тестування жіночих купе у потягах. Їх тестуватимуть упродовж декількох місяців та після прийматимуть рішення про їх введення. Втім, суспільство поділилося на два “табори”. Хтось підтримує таке нововведення, а хтось — ні. 

Українці почали ділитися власними історіями подорожі у спільних купе. Одна з них —  “Міс Україна Всесвіт 2021” із Дніпра Анна Неплях. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Інформатор Україна

Анна розповіла свій страшний досвід подорожі у спільних купе. Вночі жінка їхала до Дніпра. Окрім неї в купе знаходились ще троє чоловіків. Двоє з них лягли спати, а один пасажир постійно дивився у її бік. 

“Коли два інші чоловіки заснули, він дістав своє багатство і дивлячись на мене зі своєї верхньої полички почав мастурбувати”, — написала дівчина. 

Анна додала, що злякалася та всю ніч не могла заснути. 

“Моє особисте спасибі “Укрзалізниці” що почули жінок та реалізуєте вагони, де кожна жінка зможе відчути себе безпечно”, - розповіла жінка.

Поділилася Анна Неплях
Поділилася Анна Неплях

Раніше ми писали думки дніпрян щодо нововведень “Укрзалізниці” розділились. Також читайте, що потяг “Інтерсіті+” із Дніпра до Києва повертається вперше після початку війни. Писали ми й про те, що "Укрзалізниця" запровадила літній графік руху.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.