Українці отримують повідомлення нібито від Національного банку України. Вони надходять з різних електронних адрес з зазначеним фейковим e-mail в підписі — nbu@gov.nbu.ua. Листи містять шкідливі файли, які використовують шахраї.
Тому у жодному разі не завантажуйте файли, які додали до листів. Також не варто переходити за доданими посиланнями. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію НБУ.
“Підкреслюємо, для електронного листування працівники НБУ використовують виключно офіційну корпоративну пошту, яка містить домен @bank.gov.ua”, — йдеться у дописі.
Раніше ми писали, що у Павлограді суд виніс вирок чоловіку, який носив військову форму. Писали ми й про те, що ділки у Дніпропетровській області ошукали рідних військовополонених на 3 мільйони гривень. Також читайте, що в Україні шахраї надсилають листи від імені податкової.