RU

“Мої п’ять років ще не закінчилися”: Зеленський про свій президентський термін

Читать на русском

Читать на русском
“Мої п’ять років ще не закінчилися”: Зеленський про свій президентський термін
Зеленський заявив, що продовжить обіймати посаду Президента України

20 травня 2024 року виповнилося рівно п’ять років, як Президент України Володимир Зеленський почав обіймати цю посаду. Деякі політики вважають, що після цієї дати його повноваження мав виконувати глава парламенту. Зеленський заявив, що його п’ятирічний термін через війну ще триває.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна

 

"Мої п’ять років ще не закінчилися, через воєнний стан вони продовжуються. Я не можу оцінювати свою діяльність. Мені здається, що це просто не дуже етично…Я радий, що я дивлюсь на це прямо. І я дуже радий, що я Президент такого народу, який також не обернувся спиною, нікуди не побіг, а відстояв все що міг", - заявив Зеленський.

Президент повідомив, що війна проти росії ще триває і йому разом з народом України потрібно пройти цей шлях до переможного кінця. Проте Зеленський сказав, що розуміє, чому в суспільстві виникають скептичні думки стосовно перемоги.  

"Це складно. Тому що це довго. Але незалежності держави, незалежності народу не буває без випробувань. На жаль, вони такі важкі для людей. Я пишаюсь, що я президент України", - резюмував Зеленський під час інтерв’ю журналістам Reuters.

Нагадаємо, що у ЦВК прокоментували, чи буде Зеленський Президентом України після 20 травня. Писали ми й про те, що Зеленський розповів, чи піде на другий термін після перемоги України. Також читайте, що спецслужби рф готували замах на Президента України Зеленського, а також на Малюка та Буданова. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.